توسعه بازار منطقه‌ای و بین‌المللی برای استارت‌آپ‌های ایرانی
همراه ما باشید

توسعه بازار منطقه‌ای و بین‌المللی برای استارت‌آپ‌های ایرانی

توسعه بازار منطقه‌ای و بین‌المللی برای استارت‌آپ‌های ایرانی

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر ارتباطات با هدف گسترش روابط و توسعه بازار منطقه‌ای و بین‌المللی برای استارت‌آپ‌های ایرانی و شرکت در نمایشگاه فناوری اطلاعات و صنایع «های‌تک» باکو (باکوتل) وارد جمهوری آذربایجان شد.

وزیر ارتباطات با هدف گسترش روابط و توسعه بازار منطقه‌ای و بین‌المللی برای استارت‌آپ‌های ایرانی و شرکت در نمایشگاه فناوری اطلاعات و صنایع «های‌تک» باکو (باکوتل) وارد جمهوری آذربایجان شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی امروز به دعوت رسمی وزیر ارتباطات و حمل و نقل جمهوری آذربایجان برای شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات، نوآوری و فناوری های پیشرفته باکو موسوم به «باکوتل» در رأس هیئتی متشکل از ۱۴ استارت‌آپ ایرانی وارد باکو شد.

وزیر ارتباطات کشورمان در بدو ورود به نمایشگاه باکوتل ابراز امیدواری کرد که استارت‌آپ‌های ایرانی حاضر در این نمایشگاه بین المللی بتوانند با برنامه ریزی و مذاکرات صورت گرفته، موفق به پیدا کردن بازارهای جدید منطقه‌ای و بین‌المللی شوند.

آذری جهرمی در این سفر علاوه بر حضور در نمایشگاه بین المللی «باکوتل- ۲۰۱۹» و همایش بین المللی «خلاقیت باکو» که تا ساعاتی دیگر با حضور الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان به طور رسمی افتتاح خواهد شد، دیدارهای دوجانبه ای به منظور توسعه همکاری های دوجانبه و چند جانبه با همتایان خود و همچنین مقامات بین المللی حاضر در این همایش بین المللی نیز خواهد داشت.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات، نو آوری و فناوری های پیشرفته باکو موسوم به «باکوتل» روزهای ۳ تا ۶ دسامبر (۱۲ تا ۱۵ آذرماه) جاری با حضور ۲۳۸ شرکت از ۲۳ کشور برگزار می شود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه