حالت تاریک به مرورگر سامسونگ اضافه می شود
همراه ما باشید

حالت تاریک به مرورگر سامسونگ اضافه می شود

حالت تاریک به مرورگر سامسونگ اضافه می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - سامسونگ به تازگی آپدیتی برای نسخه بتای مرورگر اختصاصی خود، یعنی Samsung Internet Browser منتشر کرده که با قابلیت‌ها و تغییرات جدیدی همراه بوده. بزرگترین تغییر نسخه 9.2 این مرورگر، ارائه اینترفیس One UI بوده که ضمن ایجاد تحول در ظاهر اپ مهم‌ترین آیتم‌های تعاملی را به پایین صفحه منتقل کرده است.

سامسونگ به تازگی آپدیتی برای نسخه بتای مرورگر اختصاصی خود، یعنی Samsung Internet Browser منتشر کرده که با قابلیت‌ها و تغییرات جدیدی همراه بوده. بزرگترین تغییر نسخه 9.2 این مرورگر، ارائه اینترفیس One UI بوده که ضمن ایجاد تحول در ظاهر اپ مهم‌ترین آیتم‌های تعاملی را به پایین صفحه منتقل کرده است.

این تغییر سبب شده که بتوانید آسان‌تر از همیشه، و فقط با یک انگشت به تمام آیتم‌های مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید؛ حتی در گوشی‌هایی که نمایشگرهای باریک و طویلی دارند. به عنوان مثال، آیکن منوی سه نقطه‌ای مرورگر که در قسمت بالا و سمت راست صفحه دیده می‌شد، در آخرین بتای Samsung Internet Browser به گوشه پایین و سمت راست منتقل شده و به شکل کشویی درآمده است.

مضاف بر این، در آخرین بتای مرورگر حالت تاریک (Dark Mode) را هم مشاهده می‌کنید. منوی مرورگر از یک فهرست عمودی ساده و متنی، به یک باکس زیبا و تصویری تبدیل شده که دسترسی آسان‌تری به تنظیمات مرورگر برایتان فراهم می‌کند. همچنین نسخه 9.2 بتا شامل ویژگی جدیدی به نام Smart Anti-Tracking هم هست که از یادگیری ماشینی برای شناسایی دامین‌های شخص ثالث سوء استفاده‌کننده از اطلاعات شما بهره می‌برد.

ویژگی یادشده می‌تواند این دامین‌ها را مسدود کند تا نتوانند به کوکی‌های مرورگر دسترسی یابند. بنابراین دیگر هنگام وبگردی قادر به ردیابی شما در محیط اینترنت نخواهند بود. برای فعالسازی این قابلیت کافیست در نسخه بتا مسیر Settings  Privacy and Security  Smart anti-tracking را طی کنید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه