آشنایی با دوربین هوشمندی که محتویات یخچال را چک می کند
همراه ما باشید

آشنایی با دوربین هوشمندی که محتویات یخچال را چک می کند

آشنایی با دوربین هوشمندی که محتویات یخچال را چک می کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - دوربین Fridge Eye محتویات داخل یخچال و فریزر را چک می‌کند و از طریق یک اپلیکیشن به کاربر اطلاع می‌دهد.

دوربین Fridge Eye محتویات داخل یخچال و فریزر را چک می‌کند و از طریق یک اپلیکیشن به کاربر اطلاع می‌دهد.

 ایــــن دوربیـــــن هوشـــــمند بـــــــه سهولــت داخـــــــل یخچال یا فریزر متصل می‌شود و به کمک لنزهایی با زاویه دید بالا، محتویات و مواد غذایی را رصد کرده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به این ترتیب شما می‌توانید با خیالی آسوده به فروشگاه رفته و در هر مکان و زمانی و تنها با مراجعه به تلفن همراه، محتویات داخل یخچال خود را به‌صورت آنلاین مشاهده و مواد غذایی مورد نیازتان را خریداری کنید. برای بهره‌گیری از این فناوری تنها کافی است این دوربین را در یکی از طبقات یخچال خود نصب کرده و همزمان اپلیکیشن آن را به‌صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی دانلود کرده و در تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Ios و Android) نصب کنید. به محض باز کردن در، اپلیکیشن این دوربین فعال شده و فضایی وسیع از داخل یخچال و فریزر را به کاربر نشان می‌دهد.

 لنزهای پیشرفته این دوربین زاویه‌ای گسترده از فضای داخلی و محتویات مواد غذایی را در تلفن همراه نمایش گذاشته و کاربر را از وجود مواد غذایی موردنیاز مطلع می‌کند. چشمی این سیستم دارای یک نور داخلی است تا محیط تاریک داخل یخچال را برای کاربر روشن کرده و شناسایی و تشخیص مواد غذایی را برای وی آسان کند.

کاربران به کمک این سیستم هوشمند در مصرف موادغذایی صرفه‌جویی   و تا حد بسیاری از اتلاف آن جلوگیری می‌کنند. چرا که شما با مشاهده محتویات داخلی یخچال در فروشگاه متوجه بودن یا نبودن مواد غذایی مورد نیاز خود شده و مواد غذایی تکراری نمی‌خرید. به طور مثال شما زمانی که در فروشگاه هستید و به یاد نمی‌آورید که آیا در یخچال تخم مرغ دارید یا خیر، می‌توانید به سهولت به تلفن همراه خود مراجعه کرده و با اتصال به اینترنت و اپلیکیشن این سیستم، محتویات داخل یخچال خود را مشاهده کرده و با خیالی آسوده خرید کنید. پیش‌بینی شده است دوربین Fridge Eye تا نوامبر 2020 به بازارهای جهانی عرضه شود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه