گوشی Mudita Pure بدون امکان اتصال به اینترنت معرفی شد
همراه ما باشید

گوشی Mudita Pure بدون امکان اتصال به اینترنت معرفی شد

گوشی Mudita Pure بدون امکان اتصال به اینترنت معرفی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - موبایل از روز اول به بهانه ابزاری قابل حمل برای تماس با ما همراه شد اما به چنان گجت پرکاربردی تبدیل شده که روزانه چندین ساعت چشم هایمان را به خود خیره می کند. ظاهرا تنها راه برای خلاصی از دست این دستگاه پناه بردن به گوشی ساده ای مثل Mudita Pure است.

موبایل از روز اول به بهانه ابزاری قابل حمل برای تماس با ما همراه شد اما به چنان گجت پرکاربردی تبدیل شده که روزانه چندین ساعت چشم هایمان را به خود خیره می کند. ظاهرا تنها راه برای خلاصی از دست این دستگاه پناه بردن به گوشی ساده ای مثل Mudita Pure است.

گوشی ساده Mudita Pure که پروژه آن در کیک استارتر کلید خورده، برای انجام پایه‌ای ترین کاربردهای یک موبایل طراحی شده و حتی در آن خبری از مرورگر هم نیست چه رسد به اپ‌های اینستاگرام و تلگرام و امثالهم.

طرحی Mudita Pure در عین سادگی بسیار شیک است و شباهت جالبی هم به آیپاد دارد. نمایشگر لمسی در کار نیست و پنل ۲.۸۴ اینچی این گوشی با رزولوشن ۶۰۰ در ۴۸۰ پیکسل از فناوری جوهر الکترونیکی با ۱۶ طیف خاکستری بهره می برد. مزایای استفاده از این نمایشگر خواندن راحت تر متن، صرفه جویی در مصرف انرژی و فقدان نور مضر آبی است. از طرف دیگر زمانی که قرار نیست از اپ های مطرح استفاده کنید، چرا باید سراغ نمایشگرهای رنگی پر مصرف رفت؟

شاید افراد معدودی به راحتی قادر به ترک شبکه های اجتماعی و حتی کاهش میزان وبگردی باشند اما برای کسانی که وابسته فیسبوک، توییتر و سایت های بی شمار دیگر هستند، راهی جز حذف مرورگر باقی نمی ماند.

اگر این هم کافی نیست کلیدی فیزیکی در لبه گوشی قرار گرفته که با فعال کردن آن تمام تماس ها و پیام های ورودی بی صدا خواهند شد. در واقع Mudita Pure برای آشتی دادن کاربر با دنیای واقعی طراحی شده هرچند این نیت خیرخواهانه برایتان ۳۶۹ دلار آب خواهد خورد. البته با پرداخت ۲۵۸ دلار می توانید از طریق کیک استارتر آنرا پیش خرید کنید

با تمام این تفاسیر می توانید Mudita Pure را از طریق کابل USB-C به لپ تاپ یا دستگاه های دیگر متصل کرده و از آن به عنوان مودم 4G برای اتصال به اینترنت استفاده کنید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه