آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه برنامه نویسی دانشگاه شریف
همراه ما باشید

آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه برنامه نویسی دانشگاه شریف

آخرین فرصت برای شرکت در مسابقه برنامه نویسی دانشگاه شریف

آی‌سی‌تی‌نیوز - دانشگاه دانشگاه صنعتی شریف در قالب رویدادهای ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور در حال برگزاری دوره سوم مسابقات "تیم کاپ" است و شرکت کنندگان برای ثبت‌نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا ۳۰ مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.

 دانشگاه دانشگاه صنعتی شریف در قالب رویدادهای ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور در حال برگزاری دوره سوم مسابقات "تیم کاپ" است و شرکت کنندگان برای ثبت‌نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا ۳۰ مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.
"تیم کاپ" یک مسابقه برنامه‌نویسی آندروید است با هدف تولید اپلیکیشن در "حوزه کودک و نوجوان" و برنامه‌نویسان در هر سطحی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان پس از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یک بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده‌سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم‌های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری‌سازی محصول اولیه خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته‌های حمایتی این فاز بهره‌مند خواهند شد. مهمترین فاکتورهای ارزیابی، جذابیت طرح / کاربری بودن آن/ قابلیت توسعه، تجاری‌سازی و داشتن روش‌های درآمدزایی/اندازه بازار/معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود.

جوایز رویداد در قالب جوایز متعدد نقدی و بسته‌های حمایتی جهت تجاری‌سازی محصول ارائه خواهد شد.
 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه