عینک هوشمند Echo Frames رونمایی شد
همراه ما باشید

عینک هوشمند Echo Frames رونمایی شد

عینک هوشمند Echo Frames رونمایی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - عینک هوشمند مذکور تنها 31 گرم وزن داشته و می توان آنرا با لنزهای طبی نیز سفارش داد. این گجت فاقد دوربین است ولی از اسپیکرهای درونی بهره می برد و طراحی آنها به گونه ای است که صحبت های الکسا با کاربر فقط توسط کاربر شنیده شده و برای حفظ حریم شخصی دیگران قادر به شنیدن آنها نیستند

عینک هوشمند مذکور تنها 31 گرم وزن داشته و می توان آنرا با لنزهای طبی نیز سفارش داد. این گجت فاقد دوربین است ولی از اسپیکرهای درونی بهره می برد و طراحی آنها به گونه ای است که صحبت های الکسا با کاربر فقط توسط کاربر شنیده شده و برای حفظ حریم شخصی دیگران قادر به شنیدن آنها نیستند. می توان دستیار صوتی را با فشار یک دکمه فعال کرد.

ویدیوی نگاه نزدیک به عینک هوشمند Echo Frames را در ادامه ملاحظه می کنید:

عینک هوشمند Echo Frames با گوشی اندرویدی کاربر هماهنگ شده و علاوه بر نمایش اعلانات، وظیفه برقراری تماس ها تلفنی و پخش کردن موزیک یا پادکست را بر عهده دارد. این گجت از ژست های حرکتی مثل سوایپ کردن نیز پشتیبانی می کند. در مورد سازگاری این عینک هوشمند با سیستم عامل iOS اخباری در دست نیست.

عینک هوشمند Echo Frames در حال حاضر در تعداد محدود تولید شده و فقط از طریق دعوتنامه به قیمت 180 دلار به عده محدودی از کاربران ارسال می شود. آمازون پس از دریافت بازخورد از این دسته از کاربران در مورد ایجاد تغییرات یا تولید انبوه آن تصمیم گیری خواهد کرد. به نظر می رسد عینک هوشمند مورد بحث با تاکید روی دستیار صوتی الکسا ساخته شده باشد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه