تولید برنامه های متعدد محتوایی در حوزه فناوری اطلاعات
همراه ما باشید

تولید برنامه های متعدد محتوایی در حوزه فناوری اطلاعات

تولید برنامه های متعدد محتوایی در حوزه فناوری اطلاعات

آی‌سی‌تی‌نیوز - رییس فرهنگ سرای فناوری اطلاعات از تولید برنامه هایی متعدد محتوایی در حوزه فناوری اطلاعات و نشر آنها در فضای مجازی خبر داد.

رییس فرهنگ سرای فناوری اطلاعات از تولید برنامه هایی متعدد محتوایی در حوزه فناوری اطلاعات و نشر آنها در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، پوریا سیم چی گفت: فرهنگسرای فناوری اطلاعات در راستای ارائه خدمات ویژه خانواده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولید محصول کاربردی و منطبق با نیازهای مخاطبین، اقدام به تولید برنامه های متنوع در استودیوی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات و نشر آن در سرویس های اشتراک ویدئو نظیر آپارات، تماشا، نماشا و اینستاگرام فرهنگ سرا کرده است.

وی به لزوم تولید برنامه های محتوایی برای مخاطبان فضای مجازی اشاره کرد و گفت: زندگی در کلان شهر تهران و عدم وجود وقت مناسب برای حضور فیزیکی در مراکز فرهنگی و بهره مندی عموم مردم ما را بر آن داشت تا با حضور اساتید متخصص و مجرب به تولید برنامه های مناسب و مورد نیاز مخاطبان اقدام کنیم و این برنامه ها مورد توجه بسیاری از مخاطبان فضای مجازی قرار گرفته است.

رییس فرهنگ سرای فناوری اطلاعات افزود: تاکنون برنامه های گوناگون در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات تولید و نشر داده شده است و به صورت مستمر ادامه دارد از جمله این برنامه ها می توان به خودآگاهی در عصر اطلاعات، دنیای مجازی ما، امنیت اطلاعات، شهروند الکترونیک، مفاخر در قاب IT، رادیوی خود باشیم، آموزش نقشه های ذهنی با مایند مپ، آموزش استفاده از تلفن همراه ویژه سالمندان، دانستنی های ضروری حقوق در فضای مجازی، و دوره آشنایی با برنامه نویسی بی زبان و نگاهی متفاوت به مودم اشاره کرد.

سیم چی ضمن دعوت از اساتید و کارشناسان متخصص در حوزه فناوری اطلاعات برای تولید برنامه های مفید این حوزه گفت: علاقه مندان می توانند برای استفاده از برنامه های تولید شده توسط این مرکز به سرویس های اشتراک ویدئو در آپارت، تماشا و نماشا به نشانی:itfarhangsara  مراجعه کنند و همچنین شهروندان محترم می توانند نیازهای خود را در مورد تولید برنامه های تخصصی در حوزه IT   از طریق صفحه اینستاگرام به نشانی itfarhangsara  اعلام کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه