رونمایی از ساعت هوشمند و تلویزیون هواوی
همراه ما باشید

رونمایی از ساعت هوشمند و تلویزیون هواوی

رونمایی از ساعت هوشمند و تلویزیون هواوی

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت هواوی در مراسمی در آلمان از ۴ موبایل سری میت ۳۰ همراه یک تلویزیون هوشمند و ساعت هوشمند رونمایی کرد. اما در سری میت۳۰ اثری از اپلیکیشن های گوگل دیده نمی شود.

شرکت هواوی در مراسمی در آلمان از ۴ موبایل سری میت ۳۰ همراه یک تلویزیون هوشمند و ساعت هوشمند رونمایی کرد. اما در سری میت۳۰ اثری از اپلیکیشن های گوگل دیده نمی شود.

 به نقل از دیلی میل، شرکت هواوی  با وجود ادامه تنش های تجاری با آمریکا و تحریم های این کشور، به طور رسمی از چند دستگاه جدیدی رونمایی کرد از جمله یک موبایل جدید، ساعت و تلویزیون هوشمند با وضوح 4K.

 این شرکت دستگاه های خود را  در مونیخ آلمان رونمایی کرد که شامل سری «میت۳۰» با چهار موبایل بود. این سری شامل  میت۳۰، میت ۳۰ پرو، میت۳۰  ۵G و  پورشه دیزاین میت ۳۰  آر اس.

تاریخ  دقیق عرضه هیچ کدام از این دستگاهها اعلام نشده اما کارشناسان پیش بینی می کنند با توجه به تنش تجاری میان چین و آمریکا،  موبایل های  جدید هواوی به این کشور ارسال نمی شود.

 قیمت پایه میت ۳۰ از ۸۸۰ دلار شروع می شود. همچنین بهای میت ۳۰ پرو حدود ۱۲۰۰ دلار و بهای مدل ۵Gآن ۱۳۰۰ دلار است. تنها نکته متمایز میت ۳۰ پرو و میت ۳۰ ۵G، قابلیت اتصال به شبکه جدید اینترنت موبایل در موبایل دوم است.

 قیمت پورشه دیزاین میت۳۰  آر اس  نیز حدود ۲۳۰۰ دلار است. پشت این دستگاه قابی چرمی دارد و علاوه بر آن مجهز به ۱۲ گیگابایتRAM و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی است.

  میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو مجهز به طیف دوربین Halp Ring هستند.  این ماژول دوربین در پشت دستگاه و به شکل یک دایره قرار دارد.

یکی از نکات متمایز این دو دوربین مربوط به کیفیت بالاتر دوربین نسخه پرو است. علاوه برآن نمایشگرهای آنها نیز متمایز است. میت۳۰ پرو دارای نمایشگر تماس صفحه  است و برای تنظیم صوت دستگاه می توان گوشه های دستگاه را لمس کرد. زیرا با وجود نمایشگر تمام صفحه کلید های فیزیکی باید حذف می شدند.

نکته مهم آنکه در موبایل های جدید هواوی از اپلیکیشن ها و سرویس های  گوگل استفاده نشده است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه