هدفون بی‌سیم TWS Earphone ویوو در راه است
همراه ما باشید

هدفون بی‌سیم TWS Earphone ویوو در راه است

هدفون بی‌سیم TWS Earphone ویوو در راه است

آی‌سی‌تی‌نیوز - ویوو از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که در ماه سپتامبر قصد دارد، محصولات جدیدی را رونمایی کند؛ گرچه از قبل می‌دانستیم این شرکت چینی خود را برای رونمایی گوشی‌های جدید آماده می‌کند، اما به‌تازگی تصاویر جدیدی از هدفون بی‌سیم این شرکت فاش شده است که نشان می‌دهند ویوو هفته‌ی شلوغ‌تری را پیش‌رو دارد.

ویوو از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که در ماه سپتامبر قصد دارد، محصولات جدیدی را رونمایی کند؛ گرچه از قبل می‌دانستیم این شرکت چینی خود را برای رونمایی گوشی‌های جدید آماده می‌کند، اما به‌تازگی تصاویر جدیدی از هدفون بی‌سیم این شرکت فاش شده است که نشان می‌دهند ویوو هفته‌ی شلوغ‌تری را پیش‌رو دارد.

چینی‌ها پیش‌تر اعلام کرده بودند که در پی آن هستند با برگزاری رویدادی اختصاصی در ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۵ شهریور ۱۳۹۸) در شهر شانگهای، گوشی نکس ۳ 5G را رونمایی کنند. این شرکت همچنین قصد دارد چهار روز بعد در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) گوشی V17 Pro را معرفی کند. ویوو نسخه‌ی ۹/۱ از رابط کاربری Funtouch OS را در تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) منتشر خواهد کرد.
در ابتدا تصور می‌شد، موارد یادشده تنها برنامه‌های ویوو برای سپتامبر امسال هستند؛ اما اخیرا مشخص شده است که این شرکت قصد دارد طی همین هفته، هدفون‌های بی‌سیمی را با نام TWS Earphone معرفی و عرضه کند؛ هدفون یادشده قرار است در بازار به‌عنوان رقیب ایرپاد اپل شناخته شود. گرچه شمار زیادی از کاربران ممکن است چندان به هدفون بی‌سیم ویوو امیدوار نباشند، اما گزارش‌های اخیر حاکی از آن هستند که چینی‌ها تلاش زیادی کرده‌اند تا محصول جذابی تولید کنند.در حقیقت، برخی منابع مدعی شده‌اند که TWS ایرفون می‌تواند آغازگر نسل جدیدی از هدفون‌های واقعا بی‌سیمی باشد که بتوانند ایرپاد اپل و مجموعه‌ویژگی‌هایی را که ارائه می‌دهد، به چالش بکشند. ظاهرا ویژگی‌های منحصربه‌فرد هدفون بی‌سیم ویوو از تراشه‌ی بی‌سیم جدیدش با نام QCC5126 نشأت می‌گیرند؛ کوالکام سازنده‌ی این تراشه است. QCC5126 در حقیقت نسل جدید تراشه‌های بی‌سیم به‌شمار می‌آید که به‌طور ویژه برای هدفون‌های واقعا بی‌سیم (Truly Wireless) تولید شده است
کوالکام اعلام کرده است که QCC5126 از معماری پردازشی پیشرفته‌ی چهار هسته‌ای بهره‌ می‌گیرد و از بلوتوث ۵ پشتیبانی می‌کند

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه