برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت زیرساخت با حضورمعاونان جهرمی
همراه ما باشید

برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت زیرساخت با حضورمعاونان جهرمی

برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت زیرساخت با حضورمعاونان جهرمی

آی‌سی‌تی‌نیوز - مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت برای رسیدگی به‌ صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ با حضور معاونان وزیر ارتباطات برگزار شد.

مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت برای رسیدگی به‌ صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ با حضور معاونان وزیر ارتباطات برگزار شد.

مجمع عمومی سالانه شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور تمامی اعضا در ساختمان کلاه‌فرنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهت رسیدگی به‌ صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ این شرکت برگزار شد.

این جلسه به ریاست سیروس موثقی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به‌عنوان نایب‌رئیس مجمع تشکیل شد و نمایندگانی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان برنامه‌وبودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان اعضای مجمع عمومی حضور داشتند.

در ابتدای جلسه حمید فتاحی، معاون وزیر و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارشی از فعالیت مای هیئت‌مدیره در یک سال گذشته ارائه کرد.

وی تأکید کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته علاوه بر تحقق درآمدها و مدیریت هزینه‌ها، شرکت ارتباطات زیرساخت به‌عنوان برترین شرکت دولتی در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد که این امر نشان از اثربخشی کلیه فعالیت‌های سال ۱۳۹۷ این شرکت دارد.

فتاحی همچنین با توجه به برنامه‌های آتی شرکت در خصوص استفاده بهینه و مشترک از منابع با فعالین بخش ICT خواستار حمایت بیشتر اعضای مجمع عمومی از برنامه‌های آتی شرکت شد.

سیروس موثقی معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مجمع با اشاره به کسب نشان برتر شرکت‌های دولتی و کسب رتبه اول ارزیابی سامانه مدیریت پروژه، اصلاحات انجام‌گرفته در شرکت زیرساخت را بسیار مناسب و تأثیرگذار ارزیابی کرد.

وی افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در سال‌های اخیر در بسیاری از زمینه‌ها پیشروتر از شرکت‌های خصوصی عمل کرده که اثر آن در بخش ICT کاملاً مشهود است.

در این جلسه با ارائه گزارش حسابرسی توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی و بحث و بررسی موضوع توسط اعضای مجمع و پاسخ مدیران شرکت زیرساخت، گزارش سالیانه صورت‌های مالی سال ۱۳۹۷ به تصویب اعضای مجمع رسید.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه