پوما اولین ساعت هوشمند خود را معرفی کرد
همراه ما باشید

پوما اولین ساعت هوشمند خود را معرفی کرد

پوما اولین ساعت هوشمند خود را معرفی کرد

آی‌سی‌تی‌نیوز - ساعت مذکور از حافظه رم 512 مگابایتی و حافظه داخلی 4 گیگابایتی برای ذخیره موزیک و اپلیکیشن ها برخوردار است. سیستم عامل این ساعت هوشمند Wear OS است و با توجه به حافظه رم پایینی که دارد باید دید می تواند از پس اجرای روان این سیستم عامل بر بیاید یا نه.

ساعت مذکور از حافظه رم 512 مگابایتی و حافظه داخلی 4 گیگابایتی برای ذخیره موزیک و اپلیکیشن ها برخوردار است. سیستم عامل این ساعت هوشمند Wear OS است و با توجه به حافظه رم پایینی که دارد باید دید می تواند از پس اجرای روان این سیستم عامل بر بیاید یا نه.

گفتنی است ساعت های هوشمندی که حافظه رم آنها کمتر از 1 گیگابایت است در اجرای روان این سیستم عامل به مشکل می خورند.

ساعت هوشمند پوما از نمایشگر 1.19 اینچی برخوردار بوده و قاب 44 میلیمتری آن از جنس نایلون و آلومینیوم است. این ساعت هوشمند تا فشار 3 اتمسفر ضد آب بوده و باتری آن در مدت زمان تقریباً 50 دقیقه تا 80 درصد شارژ می شود. واچ فیس های متنوعی برای این ساعت هوشمند طراحی شده اند که هنگام عرضه روی ساعت وجود خواهند داشت.

ساعت مذکور نوامبر (آبان ماه) در رنگ های مشکی، زرد و سفید به قیمت 275 دلار از سایت رسمی این کمپانی و خرده فروشی ها قابل خریداری خواهد بود.

ورود پوما به دنیای ساعت های هوشمند قطعا به مذاق طرفداران این برند خوش خواهد آمد ولی باید دید ساعت هوشمند پوما که مشخصات آنچنان چشمگیری ندارد توانایی قد علم کردن در برابر رقبای قدری همچون فاسیل، گارمین و فیت بیت را دارد یا خیر.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه