شایعات جدید از تاریخ دقیق عرضه آیفون 11 آن می‌گویند
همراه ما باشید

شایعات جدید از تاریخ دقیق عرضه آیفون 11 آن می‌گویند

شایعات جدید از تاریخ دقیق عرضه آیفون 11 آن می‌گویند

آی‌سی‌تی‌نیوز - اپل گوشی‌های آیفون 11، 11 پرو و 11 پرو مکس را روز 19 شهریور (10 سپتامبر) در یک رویداد رسمی معرفی خواهد کرد و به لطف منابع مختلف مشخصات کامل آن‌ها تا به حال مشخص شده است.

اپل گوشی‌های آیفون 11، 11 پرو و 11 پرو مکس را روز 19 شهریور (10 سپتامبر) در یک رویداد رسمی معرفی خواهد کرد و به لطف منابع مختلف مشخصات کامل آن‌ها تا به حال مشخص شده است. در این اطلاعات صحبتی از تاریخ عرضه این گوشی‌ها له میان نیامده اما حالا بر اساس اخباری که از یک اپراتور بزرگ آمریکا به گوش می‌رسد پیش فروش آیفون 11 و دو مدل دیگر آن از تاریخ 22 شهریور (13 سپتامبر) آغاز خواهد شد.

این یعنی اپل سه روز پس از معرفی رسمی آیفون‌های 2019، پیش فروش آن‌ها را آغاز می‌کند که با توجه به رویه این شرکت در سال‌های پیشین چنین برنامه‌ای قابل پیش‌بینی بوده است.

بر اساس ادعای منبع مذکور، اپل فروش این گوشی‌ها را در تاریخ 29 شهریور (20 سپتامبر) آغاز خواهد کرد. با این حساب در حالی که صحت این ادعاها هنوز قابل تأیید نیست اما با توجه به روند سال‌های پیشین اپل در معرفی، پیش فروش و عرضه آیفون به نظر می‌رسد می‌توان این تاریخ‌ها را به برنامه واقعی این شرکت نزدیک دانست.

نکته مهم این است که هر سه مدل آیفون 11 همزمان با هم عرضه خواهند شد در حالی که دو سال گذشته اینطور نبوده است. در سال 2018 آیفون XS و آیفون XS مکس با برنامه‌ریزی همیشگی اپل معرفی و عرضه شدند در حالی که آیفون XR در ماه اکتبر به بازار عرضه شد. پیش از آن هم آیفون 8 و 8 پلاس درست در همان زمانی که انتظار می‌رفت عرضه شدند اما آیفون X نوامبر به بازار آمد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه