فیلم لورفته از گوشی ویوو نکس 3 منتشر شد
همراه ما باشید

فیلم لورفته از گوشی ویوو نکس 3 منتشر شد

فیلم لورفته از گوشی ویوو نکس 3 منتشر شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - یکی از کاربران یوتیوب به نام Mrwhosetheboss پیش از دیگران فرصت کار کردن با گوشی ویوو نکس 3 را پیدا کرده و در کانال خود فیلم جعبه گشایی آن را قرار داده.

یکی از کاربران یوتیوب به نام Mrwhosetheboss پیش از دیگران فرصت کار کردن با گوشی ویوو نکس 3 را پیدا کرده و در کانال خود فیلم جعبه گشایی آن را قرار داده. او گوشی ویوو نکس 3 را یک تلفن هوشمند بزرگ با خمیدگی های بزرگ تفسیر کرده. 

با نگاه به ویدیو متوجه می شویم که شایعه نسبت نمایشگر به بدنه بیش از صد درصدی صحت نداشته است؛ علت آن وجود حاشیه های باریک در بالا و پایین صفحه نمایش است. اما با این وجود خمیدگی زیاد نمایشگر در طرفین بدنه جلب توجه می کند.

سازنده برای حفظ یکپارچگی بدنه دکمه های فیزیکی پاور و ولوم را حذف کرده تا از لذت تماشای نمایشگر آبشاری این محصول چیزی کاسته نشود. البته دکمه ولوم در کنار گوشی شبیه سازی شده و کاربر با ضربه زدن می تواند از آن استفاده کند. دکمه های مجازی را قبلاً در کانسپت ویوو Apex 2019 دیده بودیم که حالا به نظر می رسد پیشرفت محسوسی داشته و دقیق تر شده اند.

در بالای گوشی ویوو نکس 3 دوربین بیرون جهنده سلفی و در کنار آن جک هدفون و دکمه فیزیکی پاور تعبیه شده تا اگر دکمه مجازی کار نکرد کاربر به وسیله آن دستگاه را خاموش کند. دو میکروفون (یکی در بالا و یکی در پایین) در این گوشی تعبیه شده است. شیار اسپیکر را نیز کنار درگاه USB-C می بینیم.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه