شیائومی به هندی ها وام می دهد
همراه ما باشید

شیائومی به هندی ها وام می دهد

شیائومی به هندی ها وام می دهد

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت چینی شیوآمی ابتکار عمل جالبی را در هند به اجرا گذارده و به علاقمندان در این کشور خدمات پرداخت وام ارائه می دهد، این خدمات از طریق تلفن همراه در دسترس قرار می گیرد.

شرکت چینی شیوآمی ابتکار عمل جالبی را در هند به اجرا گذارده و به علاقمندان در این کشور خدمات پرداخت وام ارائه می دهد، این خدمات از طریق تلفن همراه در دسترس قرار می گیرد.

 به نقل از آسین ایج، شرکت چینی شیوآمی ابتکار عمل جالبی را در هند به اجرا گذارده و به علاقمندان در این کشور خدمات پرداخت وام ارائه می دهد که از طریق تلفن همراه در دسترس قرار می گیرد. این خدمات می کردیت نام دارد و از طریق آن وام هایی با سقف حداکثر صدهزار روپیه ( معادل 1451 دلار) به متقاضیان پرداخت می شود. نرخ بهره این وام ها 1.8 درصد است.

راه اندازی این خدمات ظرف هفته های آینده صورت می گیرد و انتظار می رود با استقبال مردم هند مواجه شود. شیوآمی از جمله شرکت های چینی است که برای فروش گوشی سرمایه گذاری گسترده ای را در هند به عمل اورده و اندک اندک در حال ارائه خدمات جانبی در حوزه تجارت آنلاین و بانکداری اینترنتی نیز هست.

شیوآمی چهارمین شرکت بزرگ سازنده گوشی های هوشمند در جهان بوده و رقابت سرسختانه ای با رقبایی همچون شیوآمی، سامسونگ و اپل دارد و امیدوار است ارائه خدمات وام موبایلی بر تعداد مشتریان آن بیفزاید. این شرکت قصد داشت در اندونزی هم خدمات مشابهی ارائه دهد که به علت اختلاف با رگولاتوری اندونزی به نتیجه نرسید.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه