اولین دوره مسابقه استریمر برگزیده سال آپارات گیم
همراه ما باشید

اولین دوره مسابقه استریمر برگزیده سال آپارات گیم

اولین دوره مسابقه استریمر برگزیده سال آپارات گیم

آی‌سی‌تی‌نیوز - مسابقه حضوری استریمرهای برگزیده "آپارات گیم" در رشته FIFA 19 برای اولین بار همزمان با فینال جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران برگزار می‌شود.


مسابقه حضوری استریمرهای برگزیده "آپارات گیم" در رشته FIFA 19 برای اولین بار همزمان با فینال جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ictnews ، "آپارات گیم"  به عنوان اولین و بزرگترین سرویس اشتراک گذاری گیم پلی و استریم در ایران و منطقه این مسابقات حرفه‌ای و تخصصی را با عنوان «اولین دوره از مسابقه‌ی استریمر برگزیده‏ی سال» و با همکاری بنیاد ملی بازی‏های رایانه‏ای برگزار می نماید.
گفتنی است هدف از برگزاری این مسابقه، حمایت از استریمرهای ایرانی و ایجاد یک رقابت سالم و جذاب در فضای گیم و استریم کشور می‏باشد و اثبات برترین‌های ایران در این حوزه تخصصی است.
این مسابقه در 3 حوزه استریمر برگزیده سال، استریمر منتخب مردم و استریمر تاثیرگذار برگزار خواهد شد که مردم برای انتخاب استریم منتخب خود می‏توانند به نشانی https://www.aparat.com/streamer مراجعه کرده و به استریمر برگزیده رای دهند.
علاقمندان  جهت شرکت دراین مسابقه تا پایان روز سه شنبه  5 شهریور ماه 1398  فرصت دارند با مراجعه به سایت  از میان 126 استریمر، به استریمر منتخب مردمی رای دهند.
همچنین مسابقه حضوری استریمرهای برگزیده "آپارات گیم" در رشته FIFA 19 برای اولین بار همزمان با فینال جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران برگزار می‌شود.
هواداران با مراجعه به محل برگزاری این مسابقه در روز 8 شهریور ماه 1398 به نشانی خیابان حجاب، مرکز آفرینش‏های فکری کودکان و نوجوانان می‏توانند از نزدیک شاهد مسابقه حضوری استریمرها و اهدا جوایز باشند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه