مخالفان الکترونیکی شدن نهادها از عدم شفافیت سود می برند
همراه ما باشید

مخالفان الکترونیکی شدن نهادها از عدم شفافیت سود می برند

مخالفان الکترونیکی شدن نهادها از عدم شفافیت سود می برند

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: با وجود آن که بسیاری از نهادها به دنبال الکترونیکی شدن و شفافیت موضوعات فعالیت‌شان هستند، برخی افراد و گروه‌ها نیز وجود دارند که از عدم شفافیت سود می‌برند.

معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: با وجود آن که بسیاری از نهادها به دنبال الکترونیکی شدن و شفافیت موضوعات فعالیت‌شان هستند، برخی افراد و گروه‌ها نیز وجود دارند که از عدم شفافیت سود می‌برند.

امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، درباره الکترونیکی شدن سامانه‌های دولتی توضیح داد: خوشبختانه توانسته‌ایم قسمت زیادی از مسیر را پیش ببریم و در مورد موضوعاتی که برای مردم هم جذابیت دارد و هم جزو دغدغه‌های آنان است، با ایجاد این سامانه‌های الکترونیکی به کاهش اتلاف وقت آنها کمک کنیم.

وی افزود: با وجود آن که بسیاری از نهادها به دنبال الکترونیکی شدن و شفافیت موضوعات فعالیتشان هستند، برخی افراد و گروه‌ها نیز وجود دارند که از عدم شفافیت سود می‌برند. درباره این افراد و گروه‌ها نام هیچ سازمان و نهادی را نمی‌برم اما این یک واقعیت است که برخی از همین راه کسب درآمد می‌کنند. 

معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه گفت: باید چنین چالشی را بپذیریم و به همین دلیل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای رفع این چالش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌نه فقط ‌وزارت ارتباطات بلکه نهادهای دیگر نیز همکاری داشته باشند.

لازم به ذکر است‌؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ‌‌‌‌‌‌پروژه دولت الکترونیک را به منظور هوشمندسازی و شفافیت فعالیت‌های سازمان‌ها و نهادها پیگیری می‌کند و تاکنون نیز توانسته این پروژه را تا حد زیادی پیش ببرد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

انتهای پیام/

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه