۲۸ شهریور میت ۳۰ معرفی می شود
همراه ما باشید

۲۸ شهریور میت ۳۰ معرفی می شود

۲۸ شهریور میت ۳۰ معرفی می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - به گفته سایت روسی Mail.Ru که در حوزه اینترنت و فناوری فعالیت دارد، پرچمدارهای سری میت ۳۰ پنجشنبه ۲۸ شهریور در اروپا معرفی خواهند شد. ظاهرا منبع اصلی این خبر «وانگ چنگلو»، از مدیران ارشد هواوی است و در این صورت احتمالا درست از آب در خواهد آمد.

به گفته سایت روسی Mail.Ru که در حوزه اینترنت و فناوری فعالیت دارد، پرچمدارهای سری میت ۳۰ پنجشنبه ۲۸ شهریور در اروپا معرفی خواهند شد. ظاهرا منبع اصلی این خبر «وانگ چنگلو»، از مدیران ارشد هواوی است و در این صورت احتمالا درست از آب در خواهد آمد.

در میت ۳۰ Google Play Services به صورت پیش فرض نصب نشده

به گفته این منبع چنگلو چیپست بکار رفته در میت ۳۰ را کایرین ۹۹۰ اعلام کرده که از نظر مصرف انرژی نسبت به نسخه فعلی تا حد زیادی بهینه تر است. این در حالی است که گمانه زنی های قبلی به چیپست کایرین ۹۸۵ اشاره کرده بودند. البته بعید نیست این دو تراشه در واقع یک مدل باشند اما نام تجاری دیگری برای آن انتخاب شده باشد.

این مدیر هواوی تاکید کرده که در سری میت ۳۰ سرویس های گوگل پلی به صورت پیش فرض نصب نشده که ناشی از تحریم این کمپانی توسط ایالات متحده است.

صرفه جویی کایرین ۹۹۰ در مصرف انرژی به لطف فرایند لیتوگرافی ۷ نانومتری TSMC (با نام تجاری +7nm) میسر شده که در کنار کارایی بهتر، ۲۰ درصد توان کمتری مصرف می کند. این تراشه احتمالا نسبت به کایرین ۹۸۰ از ۲۰ درصد ترانزیستور بیشتر برخوردار شده و به نخستین مودم 5G هواوی با نام Balong 5000 مجهز می شود که از LTE Category 21 پشتیبانی کرده و سرعت دانلود ۱.۴ گیگابیت در ثانیه را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. البته احتمال دارد هواوی نسخه 5G میت ۳۰ را چند ماه بعد از معرفی نسخه معمولی رونمایی کند.

میت ۳۰ پرو احتمالا از یک نمایشگر ۶.۷۱ اینچی امولد با نرخ رفرش ۹۰ هرتزی، دوربین چهارگانه با قابلیت زوم اپتیکال ۵ برابری و زوم دیجیتال ۵۰ برابری برخوردار می شود که شامل دو حسگر ۴۰ مگاپیکسلی و یک حسگر ۸ مگاپیکسلی است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه