مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود
همراه ما باشید

مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف (Fintech Challenge ) با هدف حل مسائل در حوزه فناوری های نوین مالی، مردادماه برگزار می شود.

مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف (Fintech Challenge ) با هدف حل مسائل در حوزه فناوری های نوین مالی، مردادماه برگزار می شود.

به نقل از دانشگاه شریف، مسابقات فین تک دانشگاه صنعتی شریف ۱۷ و ۱۸ مردادماه امسال با هدف حل مسائل واقعی فینتکی، خلاقیت و نوآوری در فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک به همراه ارائه استارت‌آپ های برتر این حوزه به سرمایه گذاران برگزار می‌شود. پایان مهلت ثبت نام ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ درنظر گرفته شده است.

مسابقات فین تک با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار شده و چالش‌های اصلی در این حوزه انتخاب خواهد شد.

کلیه تیم‌ها و استارت‌آپ های علاقه مند به حضور در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند و در مراسم برگزاری Fintech Challenge ، جوایز نقدی و غیر نقدی برای تیم‌های برتر و امکان استخدام در شرکت‌های بزرگ این حوزه در نظر گرفته شده است.

این دوره از مسابقات شامل دو مرحله است که در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد. بدین صورت که تعدادی چالش واقعی در حوزه بانکی دریافت کرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. بر اساس تصمیم تیم داوری حدود ۱۰ الی ۱۵ تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم‌ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت. بدین صورت که هر تیم یک ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانکی را در قالب یک ارائه ۱۰ دقیقه‌ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد کرد. لازم به ذکر است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شرکت‌های سرمایه گذار فعال در این حوزه است.

با توجه نمره فنی هر تیم در مرحله اول و نمره ایده پردازی هر تیم در مرحله دوم تیم‌های برتر مشخص و جوایز نقدی خود را دریافت خواهند کرد.

جوایز تیم‌های برتر:

تیم اول: ۱۰۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد

تیم دوم: ۳۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد

تیم سوم: ۲۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های حامی رویداد

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه