استخراج رمز ارز در آمریکا مشمول مالیات می‌شود
همراه ما باشید

استخراج رمز ارز در آمریکا مشمول مالیات می‌شود

استخراج رمز ارز در آمریکا مشمول مالیات می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - درآمدهای رمز ارزی هم جزو فعالیت‌هایی محسوب می‌شود که به آن مالیات تعلق گرفته و باید در هنگام تشکیل پرونده مالیاتی فدرال، این درآمدها هم توسط مالیات دهندگان قید شود

درآمدهای رمز ارزی هم جزو فعالیت‌هایی محسوب می‌شود که به آن مالیات تعلق گرفته و باید در هنگام تشکیل پرونده مالیاتی فدرال، این  درآمدها هم توسط مالیات دهندگان قید شود. قوانین فرار مالیاتی در حوزه رمز ارزها هم مثل پول رایج بوده و در صورت متهم شدن به فرار مالیاتی رمز ارز، تا 5 سال زندان و جریمه‌ای تا سقف 250 هزار دلار برای فرد به همراه خواهد داشت.

یکی از مقامات IRS در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد:

مالیات دهندگان باید این نامه‌ها را بسیار جدی گرفته و با در نظر داشتن فعالیت‌های رمز ارزی خود مالیات تعیین شده را پرداخت کنند. IRS فعالیت خود را در حوزه ارز مجازی با به کارگیری ابزارهایی مثل استفاده از تحلیلگران داده افزایش داده است. ما روی اجرای این قانون تاکید ویژه‌ای داریم و بنابراین به مالیات دهندگان کمک خواهیم کرد تا درک بهتری از قوانین و شرایط مالیات رمز ارزها داشته باشند.

همانطور که مشخص است IRS رمز ارزها را هم مثل سایر معاملات اموال مشمول مالیات می‌داند. مثلا اگر مزد کار شخصی با رمز ارز پرداخت شود، دستمزد او شامل مالیات درآمد فدرال خواهد شد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه