آنر بند 5 معرفی شد
همراه ما باشید

آنر بند 5 معرفی شد

آنر بند 5 معرفی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - طراحی این نسخه با مدل قبلی تفاوت زیادی ندارد و ویژگی هایی مانند صفحه نمایش رنگی و دکمه مجازی زیر آن، اینجا هم وجود دارند. البته مدل جدید به یک صفحه نمایش OLED با رزولوشن 120 در 240 پیکسل با شیشه 2.5D مجهز شده است.

طراحی این نسخه با مدل قبلی تفاوت زیادی ندارد و ویژگی هایی مانند صفحه نمایش رنگی و دکمه مجازی زیر آن، اینجا هم وجود دارند. البته مدل جدید به یک صفحه نمایش OLED با رزولوشن 120 در 240 پیکسل با شیشه 2.5D مجهز شده است. مچ بند آنر بند 5 قادر است متن پیام های کوتاه، وی چت و QQ را نمایش دهد. باتری صد میلی آمپر ساعتی آن نیز طبق اعلام سازنده تا دو هفته دوام خواهد داشت.

آنر بند 5 به سنسور سنجش غلظت اکسیژن در خون نیز مجهز شده است

آنر بند 5 مانند گذشته به یک حسگر ضربان قلب اپتیکال نیز مجهز شده که از سنسور TruSeen 3.5 استفاده می کند و از مدل قبلی که به نسل سوم این حسگر مجهز شده بود اندکی جدیدتر است. از دیگر امکانات آن نیز می توان به اضافه شدن یک سنسور SpO2 (غلظت اکسیژن در خون) اشاره کرد. این سنسور که در مچ بندهایی با قیمت بیشتر هم به آسانی یافت نمی شود، می تواند برای افراد ماجراجو مانند صخره نوردان یا افرادی که از بیماری های خاص مانند هیپوکسی رنج می برند کارآمد باشد.

مچ بند آنر بند 5 تا 50 متر نیز ضدآب است و قادر به شناسایی 10 نوع ورزش مختلف، از جمله حرکات شنا است. یکی از قابلیت هایی که در نسل قبل حضور نداشت و اضافه شدنش به این مدل می توانست خوشحال کننده باشد GPS است که البته می توانست تاثیر چشم گیری روی عمر باتری داشته باشد. بسیاری آنر بند را رقیبی مستقیم برای مچ بند های می بند شیائومی می دانند که از سخت افزار و قیمتی مشابه بهره می برند.

مدل استاندارد این مچ بند از امروز در چین در دسترس است و مدل مجهز به NFC نیز از 5 روز دیگر عرضه خواهد شد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه