همایش کارآفرینی با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار می شود
همراه ما باشید

معاون تشکل‌های اتاق ایران اعلام کرد:

همایش کارآفرینی با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار می شود

همایش کارآفرینی با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - اتاق بازرگانی ایران به مناسبت هفته ملی کارآفرینی همایشی با عنوان "آینده کار و کارآفرینی جوانان در ایران" با حضور معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، نائب رییس مجلس و رییس اتاق بازرگانی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی ایران به مناسبت هفته ملی کارآفرینی همایشی با عنوان "آینده کار و کارآفرینی جوانان در ایران" با حضور معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، نائب رییس مجلس و رییس اتاق بازرگانی برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، هدف از برگزاری این همایش تقویت، ساماندهی اکوسیستم کارآفرینی کشور و ایجاد همگرایی و انسجام بیشتر بین کارآفرینان و در نتیجه افزایش آمار اشتغال عنوان شده است.

در این همایش که با همکاری اتاق بازرگانی ایران و سازمان ملی کارآفرینی طرح‌ریزی شده است غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس جمهور، عبدالرضا مصری نائب رییس مجلس شورای اسلامی، لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور و محمد عطاردیان رییس هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران سخنرانی می‌کنند.

مهمترین محورهای این همایش شامل جهانی شدن اقتصاد و آینده کار، تکنولوژی‌های نوین و تاثیر آن بر کسب و کارهای سنتی،چگونگی مشارکت تیم‌های نوآور با بنگاه‌های اقتصادی بزرگ، برنامه‌های حمایتی دولت از کارآفرینان بنگاه‌های کوچک و متوسط و چالش‌های قانونی و مقرراتی کسب و کارهای نوین است.

گفتنی است در این همایش یک پنل تخصصی با حضور متخصصان و کارآفرینان حوزه کسب و کارهای نوین،بنگاه‌های اقتصادی سنتی و بزرگ و همچنین استارتاپ‌ها برگزار شده و در انتهای جلسه نیز به پرسش‌های حضار پاسخ داده می‌شود.

شایان ذکر است این جلسه روز شنبه پنجم مرداد ماه از ساعت 15.30 الی 19 در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود و از تمامی اعضای اتاق بازرگانی ایران جهت شرکت در آن دعوت شده است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه