سامسونگ در حال ساخت گوشی با سنسور 108 مگاپیکسلی است
همراه ما باشید

سامسونگ در حال ساخت گوشی با سنسور 108 مگاپیکسلی است

سامسونگ در حال ساخت گوشی با سنسور 108 مگاپیکسلی است

آی‌سی‌تی‌نیوز - کاربر Ice Universe که سابقه ای طولانی در افشا کردن اطلاعات مؤثق از سازندگان دارد، شایعه تولید این گوشی را منتشر کرده است. او در توییت خود تصویری از یک گوشی که شباهت زیادی به گلکسی نوت 10 دارد را هم قرار داده.

کاربر Ice Universe که سابقه ای طولانی در افشا کردن اطلاعات مؤثق از سازندگان دارد، شایعه تولید این گوشی را منتشر کرده است. او در توییت خود تصویری از یک گوشی که شباهت زیادی به گلکسی نوت 10 دارد را هم قرار داده.

آیا سامسونگ در حال ساخت گوشی با سنسور 108 مگاپیکسلی است؟

در همین رابطه مؤسسه اعتباری «Credit Suisse» هم گزارش جالبی را مارس 2019 (اسفند) منتشر کرده بود که خبر از عرضه گوشی با سنسور 65 مگاپیکسلی در نیمسال دوم 2019 و گوشی دیگری با سنسور 108 مگاپیکسلی در سال 2020 می داد. شایعه عرضه گوشی 65 مگاپیکسلی تقریباً درست از آب در آمد.

می گوییم تقریباً چون سامسونگ اردیبهشت گذشته از تولید سنسور 64 مگاپیکسلی برای محصولاتش خبر داد و به فاصله کوتاهی بعد از آن Realme از تولید یک گوشی هوشمند با سنسور 64 مگاپیکسلی سامسونگ پرده برداشت. یکی از مدیران ارشد کوالکام هم پیش بینی کرده بود سال 2019 گوشی ها به سنسورهای 64 و 100 مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

سنسور 64 مگاپیکسلی ساخت سامسونگ

کدام یک از سازندگان تلفن همراه دست به تولید محصول با این سنسور دیوانه وار خواهند زد؟ هنوز پاسخ قاطعی برای این سؤال یافت نشده ولی می توان حدس هایی زد. سنسور 64 مگاپیکسلی که چند خط بالاتر از آن نام بردیم ساخت سامسونگ است.

سامسونگ خبر از عرضه تلفن همراه با بزرگنمایی اپتیکال 5x داده بود. بنابراین گمان می رود سامسونگ در حال ساخت یک تلفن هوشمند با این سنسور باشد. البته ظاهراً سونی هم قصد دارد در آینده نزدیک از سنسور 64 مگاپیکسلی خود رونمایی کند.

هنوز هیچ کدام از سازندگان به طور رسمی کار روی تولید سنسورهای 100 مگاپیکسلی یا بیشتر را اعلام نکرده اند. همچنین هنوز خبری از پریسکوپ با بزرگنمایی 10x نشده است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه