شرایط اختصاص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی فاوا اعلام شد
همراه ما باشید

شرایط اختصاص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی فاوا اعلام شد

شرایط اختصاص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی فاوا اعلام شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - سازمان فناوری اطلاعات شرایط اختصاص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی فاوا را در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا اعلام کرد.

سازمان فناوری اطلاعات شرایط اختصاص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی فاوا را در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا اعلام کرد.

پس از افتتاح پارک دیجیتال فناوری اطلاعات و ارتباطات در مشهد توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، موضوع تخصیص فضا به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی در حوزه صنعت فاوا، به سازمان فناوری اطلاعات سپرده شد.

به گزارش آی سی تی نیوز،این سازمان اعلام کرده است که با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی در حوزه صنعت فاوای کشور در شهر مشهد، فضا تخصیص داده خواهد شد.

این اقدام، همزمان با افتتاح پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهر مقدس مشهد و در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا صورت می‌گیرد. به این نحو که حداکثر ۵  سالن‌ اختصاصی مجزا با متراژ حدود ۱۸۰ مترمربع و به صورت تجهیز شده در این پارک فناوری به متقاضیان ارائه خدمات شتابدهی در حوزه صنعت فاوای کشور به عنوان بازیگران اصلی اکوسیستم استارتاپی، اختصاص داده می‌شود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه