چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» برگزار می شود
همراه ما باشید

چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» برگزار می شود

چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» با موضوع «فرهنگ و فناوری»، با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» با موضوع «فرهنگ و فناوری»، با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

 به نقل از فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، چهارمین نشست تخصصی «شب های فناوری» با موضوع «فرهنگ و فناوری»، چهارشنبه ۲۶ تیر ساعت ۱۶ با حضور غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

در این نشست غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به سخنرانی با عنوان فناوری های نوین و تحولات نسلی می پردازد، حسین ابراهیم آبادی رییس مرکز نشر دانشگاهی، فناوری های جدید و تعامل و تعارض آن با فرهنگ و خشنودی و ناخشنودی ما از زندگی را مورد بررسی قرار می دهد و داریوش مطلبی معاون پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به تشریح رابطه فرهنگ و فناوری می پردازد.

سلسله نشست های تخصصی «شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه هر ماه با حضور متخصصان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود. این نشست با مشارکت کانون «شهر هوشمند» به دبیری ستاره امیری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام رایگان به لینک https://bit.ly/۲XVY۰Pt مراجعه کنند. فرهنگسرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری واقع شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۸ تماس حاصل کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه