پاسخ مدیرعامل همراه اول به وزیر ارتباطات
همراه ما باشید

پاسخ مدیرعامل همراه اول به وزیر ارتباطات

پاسخ مدیرعامل همراه اول به وزیر ارتباطات

آی‌سی‌تی‌نیوز - اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.

اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.

ا، وزیر ارتباطات با انتشار پستی در یکی از شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که شکایاتی در مورد ادعای مطرح شده در تصویر زیر دریافت کردم و درخواست رسیدگی پیگیری کردم. مدیرعامل همراه اول این ادعا را جعلی خواند و گفت این کد دستوری برای استعلام میزان اعتبار مشترکین دائمی است. یعنی یک مشترک دائمی همراه اول اگر تا سقف عدد ذکر شده صحبت کند، خطش یکطرفه نمی‌شود.

سپس اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده پیرو انتشار مطالب نادرستی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع بازپرداخت وجوه دریافتی از مشترکان خطوط دائمی همراه اول از طریق قبوض، که کد «ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع» صرفاً برای بالا بردن سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی بوده و موجب بستانکاری مشترکان نمی‌شود.

همراه اول تاکید کرده بدیهی است که این سرویس برای ایجاد تجربه بهتر برای مشترکان دائمی در میان دوره بوده و تسویه حساب قبوض با هر میزان مصرف در پایان دوره الزامی است.

این اطلاعیه می‌افزاید: حساب کلیه کاربران همراه اول کاملاً بر خط است و اگر مشترکی به هر دلیل، اضافه پرداخت داشته باشد، این مبلغ بلافاصله بحساب بستانکاری وی منظور می‌شود و نیازی به گرفتن کد خاصی در این خصوص  نیست.

همراه اول در پایان تاکید کرده مشترکان برای کسب اطلاعات صحیح به درگاه‌های رسمی اپراتور مراجعه کنند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه