با استریمرهای همکار «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» آشنا شوید
همراه ما باشید

جایزه ۳ میلیون تومانی برای تاثیرگذارترین استریمر مسابقات؛

با استریمرهای همکار «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» آشنا شوید

با استریمرهای همکار «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» آشنا شوید

آی‌سی‌تی‌نیوز - بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ماه گذشته در همکاری با مجموعه آپارات گیم طرحی را تدوین کرد تا براساس آن به جلب مشارکت استریمرها در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» بپردازد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ماه گذشته در همکاری با مجموعه آپارات گیم طرحی را تدوین کرد تا براساس آن به جلب مشارکت استریمرها در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» بپردازد.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود طبق این طرح استریمرها می‌توانند نسبت به میزان مشارکت هواداران‌شان در مبلغ فروش بلیت‌های مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» سهیم شوند.

این فراخوان که از 22 تا 28 خردادماه در جریان بود با استقبال استریمرها روبرو شد به شکلی که بیش از 75 استریمر برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کردند.

با بررسی‌های انجام‌شده جهت تایید نهایی استریمرهای واجد شرایط شرکت در طرح نهایتا 17 استریمر که مشخصات‌شان در جدول زیر درج شده برای حضور در طرح مشارکت انتخاب شدند. در این جدول اطلاعات مربوط به هر استریمر و همچنین کد تخفیف متعلق به آن‌ها ذکر شده است:

جایزه ۳ میلیون تومانی برای تاثیرگذارترین استریمر مسابقات؛ با استریمرهای همکار «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» آشنا شوید

مخاطبان خرید بلیت «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» می‌توانند با استفاده از هر یک از این کدها 5 درصد تخفیف در خرید بلیت مسابقات دریافت کنند و با این کار از استریمر محبوب خود حمایت کنند.

در نهایت استریمری که بتواند از طریق کد تخفیف خود بیشترین مشارکت را نسبت به سایر استریمرها جذب نماید، به‌عنوان تاثیرگذارترین استریمر این طرح انتخاب شده و در فینال مسابقات جایزه 3 میلیون تومانی را تصاحب خواهد کرد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه