جزییات حذف بروشورهای کاغذی از الکامپ
همراه ما باشید

جزییات حذف بروشورهای کاغذی از الکامپ

جزییات حذف بروشورهای کاغذی از الکامپ

آی‌سی‌تی‌نیوز - «سالن دولت الکترونیک با متراژ دو هزار و 500 مترمربع و متشکل از 40 دستگاه دولتی در قالب 22 غرفه در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ که بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات در کشور است، برگزار خواهد شد. »

«سالن دولت الکترونیک با متراژ دو هزار و 500 مترمربع و متشکل از 40 دستگاه دولتی در قالب 22 غرفه در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ که بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات در کشور است، برگزار خواهد شد. »

امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان مطلب فوق گفت: در این سالن سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی به معرفی خدمات خود خواهد پرداخت . رویکرد ما در این دوره «خدمت محور» خواهد بود و دستگاه‌ها به‌جای معرفی خود به معرفی دستاوردها و خدمات خود می‌پردازند. در همین راستا، شعار آینده بهتر را در این بخش با خدمات «شهروندمحور» قرار داده‌ایم و رویکرد ما از دولت به دولت به سمت صحبت با شهروند رفته است.
ناظمی معاون وزیر ارتباطات افزود: در این راستا با توجه به ملاحظات زیست‌محیطی و ماهیت فناورانه نمایشگاه مقررشده است دستگاه‌ها از ارائه بروشورهای کاغذی خوداری کنند و اطلاعات خدمات خود را از طریق پرتال رسمی سازمان فناوری اطلاعات ایران و بخش نمایشگاه الکامپ بارگذاری کنند .
رییس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه پویایی و به‌روز بودن را از ملزومات نمایشگاه الکامپ برشمرد و گفت : اضافه شدن برنامه ها و رویدادهای جانبی نظیر الکامپ استارز و الکامپ جابز و غیره باعث پویایی و جذابیت نمایشگاه می‌شود و بخش از حیات یک رویداد در گرو مشارکت شهروندان و جوانان کشور است .
ناظمی گفت: نمایشگاه الکامپ همواره پویایی داشته و هر سال به برنامه‌های جانبی آن اضافه شده است، در الکامپ امسال نیز در بخش الکام استارز نمایشگاه، یک جایگاه برای استارتاپ های حوزه توان‌یابی و کسب‌وکارهای متناسب‌سازی شده معلولان در نظر گرفته است، اختصاص جایگاه ویژه به استارتاپ های حوزه توان‌یابی و معلولان در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ به این معنی است که اگر کسب‌وکاری برای معلولان مناسب‌سازی شده و به دنبال معرفی آن است، می‌تواند در نمایشگاه الکامپ ارائه شود.
وی افزود: برای حضور فعال این بخش در نمایشگاه امسال، صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت ۷۰ درصدی تا سقف مشخصی را برای شرکت های استارز و شتابدهنده‌ها فراهم کرده است. در نمایشگاه امسال، شتابدهنده‌ها به صورت مستقل در قالب پاویون حضور خواهد داشت و تاکنون پنج شتابدهنده برای حضور در پاویون اعلام آمادگی کرده‌اند.
گفتنی است بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه با شعار «آینده بهتر» در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه