کاربران آیفون مدل گوشی خود را نمی‌دانند
همراه ما باشید

کاربران آیفون مدل گوشی خود را نمی‌دانند

کاربران آیفون مدل گوشی خود را نمی‌دانند

آی‌سی‌تی‌نیوز - به گفته این شرکت حدود نیمی از شرکت کنندگان این نظرسنجی از مدل موبایلشان اطلاع نداشته اند

به گفته این شرکت حدود نیمی از شرکت کنندگان این نظرسنجی از مدل موبایلشان اطلاع نداشته اند. در این تحلیل که روی ۲۰۰۰ فرد بالای ۱۸ سال صورت گرفته، پس از نمایش تصویر چند گوشی از شرکت کنندگان خواسته شده موبایل خود را انتخاب کنند اما نیمی از کاربران آیفون قادر به تشخیص مدل گوشی خود نبوده اند.

 نیمی از کاربران آیفون مدل موبایلشان را نمی‌دانند

درصد کاربرانی که قادر به شناسایی مدل گوشی بوده اند

این در حالی است که ۷۱.۳۲ درصد از کاربران گلکسی اس ۹ پلاس به درستی پاسخ داده اند. هرچند اگر عکس های رسمی کمپانی به آنها نشان داده شده باشد، تشخیص این گوش با توجه به ۹ بزرگی که روی صفحه شکل گرفته کار ساده ای است.

اغلب شرکت کنندگان طی ۱۲ ماه گذشته گوشی خود را بروز کرده اند. دلیل تغییر ۳۱ درصد گوشی ها خراب شدن آن و ۲۵ درصد دیگر برای خرید مدل قوی تر بوده است.

یکی دیگر از یافته های جالب این است که ۳۱ درصد آمریکایی ها تصور می کنند گوشی آنها 5G است اما در زمان این مطالعه رسما از مودم 5G در آمریکا خبری نبوده است. حتی ۶۱ درصد از این تعداد مدعی شده اند که با استفاده از شبکه 5G سرویس موبایل آنها بهبود پیدا کرده است.

 نیمی از کاربران آیفون مدل موبایلشان را نمی‌دانند

درصد کاربرانی که تصور داشتن گوشی 5G دارند (آبی: سامسونگ؛ سرمه‌ای: آیفون)

نیمی از شرکت کنندگان تمایل دارند برای صرفه جویی از گوشی های ریفربیش استفاده کنند اما پیش از هرچیز باید از خدمات پس از فروش اطمینان حاصل کنند. گوشی های ریفربیش به نسخه هایی گفته می شود که مشتریان به دلیلی آنها را به سازنده مرجوع کرده و پس از حل مشکل دوباره راهی بازار شده اند. قیمت این محصولات تا حد زیادی از نسخه آکبند کمتر است اما در بعضی بازارها افراد سودجو آنها را با عنوان نسخه آکبند به مشتریان بی خبر می فروشند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه