شركت های خصوصی فناورانه از یونیسف تسهیلات می گیرند
همراه ما باشید

شركت های خصوصی فناورانه از یونیسف تسهیلات می گیرند

شركت های خصوصی فناورانه از یونیسف تسهیلات می گیرند

آی‌سی‌تی‌نیوز - صندوق نوآوری جهانی یونیسف طی فراخوانی اعلام کرد که شرکت های خصوصی فعال در زمینه‌های علم داده، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و راه حل‌های فناورانه مشابه در صورت در اختیار داشتن یک محصول نمونه اولیه داده باز که نتایج امیدوارکننده‌ای به دنبال دارد، می‌توانند از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.

صندوق نوآوری جهانی یونیسف طی فراخوانی اعلام کرد که شرکت های خصوصی فعال در زمینه‌های علم داده، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و راه حل‌های فناورانه مشابه در صورت در اختیار داشتن یک محصول نمونه اولیه داده باز که نتایج امیدوارکننده‌ای به دنبال دارد، می‌توانند از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.

به گزارش آي سي تي نيوز، یونیسف در حال حاضر به دنبال سرمایه‌​گذاری بذری تا سقف 100 هزار دلار در کسب​‌وکارهای نوپای فناوری محور و سودده است که در راستای ارتقای زندگی انسان​‌ها قدم برمی​‌دارد، همچنین شرکت​‌هایی که از علم داده به شکل جدید استفاده می‌​کنند و قابلیت مقیاس‌​پذیری و کاربرد در سطح جهانی را دارند و همچنین می‌​توانند برای ارتقای رفاه انسان​‌ها استفاده شوند، جزو کاندیداهای دریافت این سرمایه‌گذاری هستند.
 
بر اساس این گزارش، متقاضیانی که می​‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند، باید روی راه‌​حل​‌های فناوری داده باز کار کرده باشند و یا با استفاده از فناوری داده باز تحت یکی از امتیازهای BSD (نرم​‌افزار) یا CERN (سخت‌​افزار) یا CC–BY محتوا یا معادل آنها موافق باشند.
 
همچنین لازم است یک محصول نمونه از راه‌​حل به همراه نتایج امیدبخش از آزمایش​‌های اولیه وجود داشته باشد و در عین حال راه‌​حل ارایه شده بتواند اثر مثبتی در سطح جامعه بگذارد.
 
متقاضیان تا 28 فوریه 2019 (9 اسفند 1397) مهلت دارند، درخواست خود را در سایت صندوق نوآوری جهانی یونیسف ثبت کنند.
 
صندوق نوآوری جهانی یونیسف در سال 2016 تاسیس شد و توانست صندوق سرمایه​گذاری به ارزش 17.9 میلیون دلار تشکیل دهد.
 
این صندوق با انجام سرمایه​‌گذاری بذری در کسب​‌وکارهای نوپای فناوری محور و سودده، معمولا بین 50–100 هزار دلار به توسعه فناوری برای حل مشکلات و چالش​های کودکان در سرتاسر جهان کمک می​‌کند.
 
 صندوق نوآوری جهانی یونیسف قصد دارد سالانه 30 سرمایه​‌گذاری در کسب​‌وکارهای نوپا انجام دهد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه