تمدید مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در رقابت صادرکننده نمونه کشور
همراه ما باشید

سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:

تمدید مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در رقابت صادرکننده نمونه کشور

تمدید مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در رقابت صادرکننده نمونه کشور

آی‌سی‌تی‌نیوز - مهلت ثبت‌نام صادرکننده نمونه و برند تجاری برتر ایران در سال  1398 با دستور معاون وزیر صنعت در امور صادرات برای بنگاه‌های تولیدی و صادراتی تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام صادرکننده نمونه و برند تجاری برتر ایران در سال  1398 با دستور معاون وزیر صنعت در امور صادرات برای بنگاه‌های تولیدی و صادراتی تمدید شد.

براساس این گزارش سازمان توسعه تجارت اعلام کرده که در نظر دارد در راستای ماموریتی سازمانی و با هدف تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان عرصه تولید و صادرات غیرنفتی، صادر کننده نمونه و برندهای تجاری برتر ایران را انتخاب و معرفی کرده و در حضور مقامات عالی رتبه کشور از آنها تقدیر کند.

به همین منظور سازمان توسعه تجارت ایران از تمام متقاضیان در سطح کشور درخواست کرده در صورتی که تمایل دارند در این رقابت ملی شرکت کنند به سامانه میز خدمات الکترونیک سازمان توسعه تجارت به آدرس e.tpo.ir مراجعه کنند.

گفتنی است فدراسیون فاوا ایران از تمام صادرکنندگان حوزه ICT کشور دعوت کرده که اگر صادراتی داشتند جهت شرکت در این رقابت اقدام کنند. آخرین مهلت ثبت نام در این رقابت هشتم مرداد ماه سال 1398 تعیین شده است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه