سامسونگ آماده عرضه گلکسی فولد است
همراه ما باشید

سامسونگ آماده عرضه گلکسی فولد است

سامسونگ آماده عرضه گلکسی فولد است

آی‌سی‌تی‌نیوز - همانطور که قبلا در خبرها خواندید گلکسی فولد سامسونگ با نقدهای خوبی از سوی اصحاب رسانه روبرو نشد

همانطور که قبلا در خبرها خواندید گلکسی فولد سامسونگ با نقدهای خوبی از سوی اصحاب رسانه روبرو نشد و بعد از آنکه سامسونگ چندین نسخه از آن را برای تست و بررسی در اختیار برخی خبرگزاری ها قرار داد مشخص شد که نمایشگر آن به راحتی دچار ترک و شکستگی می شود. در ادامه شرکت سازنده نیز همه مدل های آن را جمع آوری کرد و با به تعویق انداختن عرضه این گوشی تاشو وعده داد که بعد از رفع ایرادات به زودی آن را در اختیار علاقمندانش می گذارد.

هواوی نیز هفته گذشته اعلام کرد که عرضه گوشی تاشوی میت ایکس خود را کمی عقب می اندازد که این خبر، احتمال وجود نگرانی های مشابه در رابطه با رقیب گلکسی فولد را در اذهان تقویت کرد.

حالا اما به نظر می رسد که سامسونگ آماده است تا حاصل رویاپردازی های چند سال اخیر خود را دو ماه بعد از موعد برنامه ریزی شده قبلی به بازار عرضه کند.

کیم سئونگ چئول معاون سامسونگ دیسپلی در حاشیه مراسمی که در سئول برگزار شده بود به جمعیت حاضران چنین گفت:

اغلب مشکلات نمایشگر این گوشی رفع شده و گلکسی فولد حالا آماده عرضه به بازار است.

البته تردیدی نیست که سامسونگ به زودی به شکل رسمی تری زمان دقیق عرضه این گوشی را اعلام خواهد کرد. این شرکت پیشتر وعده داده بود که طی هفته های آتی گلکسی فولد را به دست خریدارانش می رساند اما با توجه به تجربه ناخوشاید قبلی اش واضح بود که هیچ عجله ای از این بابت ندارد.

عرضه گلکسی فولد هم دوبار با تاخیر روبرو شد که در مرحله نخست علت این مساله دو موضوع اعلام گردید: نخست محافظ صفحه گوشی که به نظر مانند نمونه های موقت موجود در بازار می آمد و بسیاری تصورش را هم نمی کردند که بعد از جدا کردن آن از روی صفحه عملکردش با مشکل روبرو می شود و دیگری حفره های بزرگی که در بخش لولای نمایشگر قرار داشتند و نفوذ ذرات گرد و غبار به داخل گوشی و پشت نمایشگر را امکان پذیر می کردند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه