آشنایی با کیندل اوسیس ۲۰۱۹
همراه ما باشید

آشنایی با کیندل اوسیس ۲۰۱۹

آشنایی با کیندل اوسیس ۲۰۱۹

آی‌سی‌تی‌نیوز - به لطف قابلیت جدید کاربران میتوانند گرمای توناژ رنگی نمایشگر کیندل خود را تغییر دهند و نور گرم تری را حین مطالعه در شب از صفحه آن دریافت کنند

به لطف قابلیت جدید کاربران میتوانند گرمای توناژ رنگی نمایشگر کیندل خود را تغییر دهند و نور گرم تری را حین مطالعه در شب از صفحه آن دریافت کنند.

و درست مانند بسیاری سیستم های مُد شب دیگر، کاربران کیندل اوسیس جدید میتوانند به صورت خودکار صفحه آن را برای نمایش توناژ گرمتر برنامه ریزی کنند و مثلا چرخه ای شخصی برای آن تعریف کنند یا طوری تنظیمش کنند که مطابق با طلوع و غروب خورشید نور آن به گرمی یا سردی گرایش پیدا کند.

این قابلیت جدید همچنین تمیز دادن کیندل اوسیس پیشرفته از نسخه مشابه پیپروایت که پاییز گذشته به روز رسانی شد را راحت تر خواهد کرد.

آمازون اعلام کرده که کیندل اوسیس به روز شده آن نسل جدید از تکنولوژی e-ink را برای ورق زدن سریع تر در خود دارد هرچند مشخص نشده که به جز این ویژگی چه تغییرات دیگر در نسخه سال ۲۰۱۹ این کتابخوان نسبت به نسل قبلی اش ایجاد شده است.

اما آنطور که به نظر می رسد به غیر از این قابلیت نسل سوم کیندل اوسیس فرق چندانی با مدل سال قبل ندارد؛ به بیان دیگر این گجت نمایشگری ۷ اینچی با تراکم پیکسل 300ppi دارد و میتوان به صورت یکدستی از آن استفاده نمود. بدنه این کیندل ضد آب است و برای دریافت کتاب های صوتی پشتیبانی از بلوتوث نیز برایش در نظر گرفته شده است. شارژ دستگاه درست مانند سایر مدل ها از طریق مایکرو یو اس بی انجام می گیرد و نه USB-C که این خود یکی از ایرادات آن است.

کیندل اوسیس جدید با رم ۸ گیگابایت حدود ۲۴۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده و مدل مجهز به ۳۲ گیگابایت رم آن نیز ۲۷۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه