دوربین سلفی زیر نمایشگر موبایل اوپو تا چند روز دیگر رونمایی می شود
همراه ما باشید

دوربین سلفی زیر نمایشگر موبایل اوپو تا چند روز دیگر رونمایی می شود

دوربین سلفی زیر نمایشگر موبایل اوپو تا چند روز دیگر رونمایی می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - به نظر دوربین سلفی آخرین مانع برای دستیابی به موبایل هایی با نمایشگر تمام صفحه است

به نظر دوربین سلفی آخرین مانع برای دستیابی به موبایل هایی با نمایشگر تمام صفحه است که از راه حل های غیر کاربردی مانند دوربین های بالاجهنده استفاده نمی کنند. چند هفته قبل بود که «بریان شن»، معاون مدیرعامل اوپو در ویدئویی نشان داد این شرکت موفق شده رویای دوربین سلفی زیر نمایشگر را به واقعیت تبدیل کند.

با فراگیر شدن این تکنولوژی ناچ به تاریخ خواهد پیوست

با همه گیر شدن این تکنولوژی نگرانی بابت خراب شدن موتور دوربین های بالا جهنده و تحمل انواع بریدگی های صفحه نمایش یا ناچ ها به تاریخ خواهد پیوست و شاهد عرضه موبایل هایی خواهیم بود که برای دستیابی به نمایشگر تمام صفحه کیفیت یا عمر دستگاه را قربانی نمی کنند.

اوپو امروز اعلام کرده امسال در نمایشگاه MWC 2019  شانگهای حضور خواهد داشت. پوستر منتشر شده توسط این شرکت هم نشان می دهد اوپو تکنولوژی دوربین سلفی زیر نمایشگر خود را در این کنفرانش به نمایش خواهد گذاشت.

زمانی که آقای شن ویدئوی ذکر شده را به اشتراک گذاشت اعلام کرده بود:

«در حال حاضر محدودیت اصلی دوربین سلفی زیر نمایشگر دسترسی به کیفیت مشابه دوربین های معمولی است. فعلا این دوربین ها مقداری از کیفیت اپتیکی خود را از دست می دهند، اما هیچ تکنولوژی جدیدی از ابتدا بی نقص نبوده است.»

فعلا اطلاعات بیشتری درباره این تلفن منتشر نشده اما امیدواریم اوپو پس از معرفی آن اطلاعات بیشتری درباره این تکنولوژی در اختیار عموم قرار دهد. گفتنی است اوپو تنها شرکتی نیست که در حال تلاش برای انتقال دوربین سلفی به زیر صفحه نمایش است. کمپانی های دیگر مانند سامسونگ، شیائومی و ویوو هم در حال کار روی تکنولوژی مشابهی هستند.

در واقعا تنها ساعاتی پس از اینکه اوپو ویدئو خود را منتشر کرد، شیائومی نیز دست به کار مشابهی زد و نسخه ای دستکاری شده از Mi 9 را نشان داد که به دوربین سلفی زیر نمایشگر مجهز شده بود.

به هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا نمایشگاه MWC 2019 شانگهای که هفته آینده از تاریخ 5 الی 8 تیر برگزار می شود منتظر بمانیم.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه