اطلاعات بازی Watch Dogs Legion لو رفت
همراه ما باشید

اطلاعات بازی Watch Dogs Legion لو رفت

اطلاعات بازی Watch Dogs Legion لو رفت

آی‌سی‌تی‌نیوز - بعد از آن که اطلاعاتی از بازی Watch Dogs Legion لو رفت یوبسافت معرفی این عنوان در E3 2019 را تایید کرد.

بعد از آن که اطلاعاتی از بازی Watch Dogs Legion لو رفت یوبسافت معرفی این عنوان در E3 2019 را تایید کرد.

در کپشن این ویدیو عبارت «خداوند NPC ها را حفظ کند» ذکر شده که به یکی از شعارهای اصلی بریتانیا یعنی «خداوند ملکه را حفظ کند» ارتباط دارد. با توجه به همین موضوع می‌توان حدس زد که شایعات مربوط به دنبال شدن داستان این بازی در شهر لندن واقعی هستند.

در ضمن، پیش از این گفته می‌شد که در Watch Dogs Legion می‌توان NPCهای حاضر در شهر را کنترل کرد. حال و با توجه به این کپشن می‌توان گفت که چنین قابلیتی هم احتمالا حقیقت دارد. در اطلاعات لو رفته از بازی، به اضافه شدن تعداد زیادی صداپیشه و افزایش تعداد انیمیشن‌های NPCها برای بهتر شدن نتیجه چنین کاری اشاره شده بود.

این بازی احتمالا در آینده‌ای نزدیک و دوران پس از برگزیت رخ خواهد داد. این اتفاق سیاست و تکنولوژی را در لندن تحت تاثیر قرار داده و با دنیای متفاوتی طرف خواهیم بود. ظاهرا، بر اساس NPC انتخاب شده توسط شما، بعضی از المان‌های گیم‌پلی به طور کامل تغییر خواهد کرد.

این اولین بازی لیک شده از یوبیسافت طی روزهای اخیر نیست و پیش از این هم اطلاعاتی از بازی جدید این کمپانی به نام Roller Champions در فضای مجازی منتشر شده بود.

انتظار می‌رود Watch Dogs Legion به طور رسمی طی کنفرانس یوبیسافت در E3 2019 معرفی شود. این کنفرانس ساعت ۰۰:۳۰ روز ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد. جدا از این بازی باید شاهد نمایش‌های جدیدی از عناوینی مثل دیویژن 2 و Ghost Recon Breakpoint باشیم. در ضمن طبق اعلام قبلی یوبیسافت، امسال خبری از نسخه جدید اساسینز کرید نیست.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه