آیا از ایکس باکس‌ بعدی در E3 2019 رونمایی می شود
همراه ما باشید

آیا از ایکس باکس‌ بعدی در E3 2019 رونمایی می شود

آیا از ایکس باکس‌ بعدی در E3 2019 رونمایی می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - با گذشت هر روز، به زمان برگزاری E3 2019 نزدیک تر می‌شویم

با گذشت هر روز، به زمان برگزاری E3 2019 نزدیک تر می‌شویم و در نتیجه شاهد انتشار شایعات بیشتری در رابطه با کنفرانس‌ شرکت‌های مختلف هستیم. طبق شایعه‌ جدیدی که اخیراً منتشر شده، مایکروسافت در جریان کنفرانس خود درباره ایکس باکس‌های نسل بعد صحبت خواهد کرد.

اینطور که به نظر می‌رسد، مایکروسافت برنامه‌ های بزرگی برای E3 2019 در نظر گرفته است. تاکنون، نمایش 14 بازی مختلف از استودیوهای فرست پارتی تایید شده که به احتمال بسیار تعدادی از آن‌ها آی پی‌های جدید خواهند بود. در ضمن، برخی شایعات نیز از معرفی تعدادی محصول ثرد پارتی در کنفرانس مایکروسافت خبر داده‌اند.

در حال حاضر، یک سوال بسیار مهم وجود دارد که پاسخ قابل اطمینانی برای آن نداریم: آیا مایکروسافت در E3 امسال درباره ایکس باکس‌ بعدی صحبت خواهد کرد؟ سونی در ماه‌های اخیر اولین اطلاعات را از سخت افزار پلی استیشن 5 به اشتراک گذاشت و بسیاری بر این عقیده‌اند که مایکروسافت برای عقب نماندن از قافله باید کار مشابهی انجام دهد یا ریسک را پذیرفته و از رقیب دیرینه‌اش عقب بیفتد.

برد سمز که در گذشته اطلاعات درستی را از مایکروسافت فاش کرده بود، اخیراً ادعا کرد این شرکت در رویداد E3 2019 به صحبت درباره ایکس باکس بعدی خواهد پرداخت. طبق ادعای او، ردموندی‌ها قرار نیست درباره سخت افزار و قابلیت‌های نهایی ایکس باکس لاک هارت و ایکس باکس آناکوندا صحبت کنند، بلکه تنها از ویژگی‌های اولیه رونمایی خواهند کرد.

با توجه گزارش، مایکروسافت همانند سونی از یک SSD به عنوان فضای ذخیره سازی استفاده کرده که عملکرد آن یکی از موضوعات کنفرانس خواهد بود. مایکروسافت همچنین قرار است درباره کارت‌های گرافیک سری NAVI، معماری Zen 2 و دیگر محصولات شرکت AMD که در کنسول‌ها به کار رفته‌اند صحبت کند. به ادعای سمز، کنسول‌های نسل بعدی از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی خواهند کرد.

سمز گفت بازی‌هایی که در حال حاضر با ارتقای گرافیکی روی ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شوند، روی کنسول‌های نسل بعد با جزئیات گرافیک بیشتری اجرا خواهند شد. نکته‌ای که باید روی آن تاکید کنیم این است که تمامی این اطلاعات ادعا بوده و نمی‌توان با قطعیت آن‌ها درباره درستی یا نادرستی آن‌ها صحبت کرد. با اینحال نباید فراموش کرد که برد سمز سابقه خوبی در لو دادن اطلاعات دارد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه