حکم زندان برای یوتیوبری که بیسکویت خمیردندانی به خورد مردم می داد
همراه ما باشید

حکم زندان برای یوتیوبری که بیسکویت خمیردندانی به خورد مردم می داد

حکم زندان برای یوتیوبری که بیسکویت خمیردندانی به خورد مردم می داد

آی‌سی‌تی‌نیوز - این روزها یوتیوب پر شده از ویدیوهای سر کار گذاشتن دیگران با بیسکویت های کرمداری که بجای مواد خوراکی با خمیردندان پر شده اند.

این روزها یوتیوب پر شده از ویدیوهای سر کار گذاشتن دیگران با بیسکویت های کرمداری که بجای مواد خوراکی با خمیردندان پر شده اند. صرفا کافیست سرچی ساده در این شبکه های اجتماعی بزنید تا بچه هایی را ببینید که خانواده خود را فریب می دهند و بیسکوییت های پرشده با خمیردندان را به خوردشان می دهند.

در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی یک یوتیوبر نوجوان در بارسلون ویدیویی از خود را در رابطه با همین شوخی منتشر کرد که با بی رحمی خاصی همراه بود.

در این ویدیو که حالا از روی یوتیوب حذف شده Kanghua Ren که نزد دنبال کنندگانش با نام ReSet شناخته می شود فیلمی از خود منتشر کرد و در آن بیسکوییت های اوریو پر شده با خمیردندان را به مردی بی خانمان داد که بیرون از یک سوپرمارکت در انتظار کمک خریداران نشسته بود.

طبق گزارش نیویورک تایمز هفته گذشته دادگاهی در بارسلون به اتهام تحقیر شخصیت آن مرد بی خانمان حکم زندان ۱۵ ماهه را برای وی صادر و او را به پرداخت ۲۲ هزار یورو محکوم کرد. این دادگاه همچنین فعالیت رن در یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی را به مدت پنج سال ممنوع اعلام کرد.

رن ۱.۲ میلیون دنبال کننده در یوتیوب دارد

رن هم اکنون ۱.۲ میلیون دنبال کننده در یوتیوب دارد و ویدیوهایش بالغ بر ۱۱۱ میلیون مرتبه دیده شده اند. یوتیوب از اظهار نظر در این رابطه خودداری کرده است.

بعد از آنکه رن تلاش نمود این ویدیو را به خاطر ناپسند بودنش در نظر عموم پاک کند دادگاه اعلام نمود که او دو هزار دلار از پخش ویدیوی تخریب شخصیت یک مرد ۵۲ ساله بی خانمان درآمد کسب کرده است.

آن مرد بی خانمان که جرج نام داشته در مصاحبه با نشریه El Pais اظهار داشته که در تمام مدت زندگی اش در خیابان تا آن اندازه تحقیر نشده و پیشتر در رمانی چوپانی می کرده است.

رن که در زمان ضبط آن ویدیو ۱۹ سال داشته در واکنش به حکم دادگاه گفته است:

شاید کارم اشتباه بوده اما به اثرات مثبت کارم نگاه کنید. با آن شوخی او میتوانسته دندان هایش را تمیز کند. فکر میکنم از زمانی که فقیر شده دندان هایش را نشسته است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه