تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود
همراه ما باشید

تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود

تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با هدف حفظ و ایجاد اشتغال از اختصاص تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهرایران به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با هدف حفظ و ایجاد اشتغال از اختصاص تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهرایران به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

روح الله ذوالفقاری معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با بیان این که با هدف حفظ و ایجاد اشتغال تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران به شرکت های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت، اظهار کرد: در راستای حمایت هم جانبه از شرکت‌های دانش بنیان و همکاری حداکثری با شبکه بانکی، با حمایت این صندوق و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران به شرکت های دانش بنیان واجد شرایط اعطا خواهد شد.

وی افزود: هدف از ارائه این تسهیلات کمک به ایجاد و حفظ ۵۰۰۰ شغل در شرکت های دانش بنیان با اولویت مناطق کمتر برخوردار بوده و با توجه به آمادگی اعلام شده توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، شعب این بانک در سراسر کشور پذیرای متقاضیان خواهند بود.

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تاکنون دو تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شده است، تصریح کرد: جزییات این طرح و شرایط متقاضیان به زودی از طریق بانک و وبگاه صندوق اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه