همراه ما باشید

تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود

تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با هدف حفظ و ایجاد اشتغال از اختصاص تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهرایران به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

روح الله ذوالفقاری معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با بیان این که با هدف حفظ و ایجاد اشتغال تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران به شرکت های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت، اظهار کرد: در راستای حمایت هم جانبه از شرکت‌های دانش بنیان و همکاری حداکثری با شبکه بانکی، با حمایت این صندوق و از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران به شرکت های دانش بنیان واجد شرایط اعطا خواهد شد.

وی افزود: هدف از ارائه این تسهیلات کمک به ایجاد و حفظ ۵۰۰۰ شغل در شرکت های دانش بنیان با اولویت مناطق کمتر برخوردار بوده و با توجه به آمادگی اعلام شده توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، شعب این بانک در سراسر کشور پذیرای متقاضیان خواهند بود.

معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تاکنون دو تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شده است، تصریح کرد: جزییات این طرح و شرایط متقاضیان به زودی از طریق بانک و وبگاه صندوق اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه