امکان ارسال فایل اکسل در سیستم عامل iOS فراهم شد
همراه ما باشید

امکان ارسال فایل اکسل در سیستم عامل iOS فراهم شد

امکان ارسال فایل اکسل در سیستم عامل iOS فراهم شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - مایکروسافت به عنوان توسعه دهنده نرم افزارهای آفیس، اعلام کرده است که کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS از این پس قادر خواهند بود تصویر یک جدول را به یک جدول صفحه گسترده در اکسل تبدیل کنند.

مایکروسافت به عنوان توسعه دهنده نرم افزارهای آفیس، اعلام کرده است که کاربران گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS از این پس قادر خواهند بود تصویر یک جدول را به یک جدول صفحه گسترده در اکسل تبدیل کنند.

چند ماه پیش بود که اخبار و گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌داد که نرم افزار مایکروسافت اکسل (Excel) به قابلیت جدید مجهز خواهد شد که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر را تبدیل به جداول قابل ویرایش در برنامه صفحه گسترده تبدیل کنند.

اکسل یکی از آن دسته از نرم افزارهایی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه و ارائه شده و همواره در محیط‌های اداری و آکادمیک مورد استفاده و استقبال کاربران قرار گرفته است.

این ویژگی جدید که ویژگی Insert Data from Picture نام دارد، با بهره‌گیری از فناوری یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی قادر است تصویر جداول چاپی را تشخیص داده و آنها را به یک جدول وقاعی ویرایش پذیر تبدیل کند.

این بدان معناست که دیگر نیازی نیست کاربران زمان زیادی را صرف وارد کردن اطلاعات مندرج در تصویر چاپی جدول مربوطه در جدول‌های اکسل کنند و این قابلیت جدید این امکان را به آنها می‌دهد تا در کسری از ثانیه کار مورد نظر را برای آنها انجام دهد.

بر اساس گزارش وب سایت the verge، حالا به نظر می‌رسد که مراحل آزمایشی و نسخه بتای این اپلیکیشن در سیستم عامل iOSS با موفقیت طی شده و به مرحله عرضه و انتشار عمومی رسیده است به گونه‌ای که مایکروسافت اعلام کرده کاربران گوشی‌های آیفون قادر خواهند بود از این پس تصاویر جدوال موردنظر خود را تبدیل به جدولی  واقعی با قابلیت ویرایش در برنامه صفحه گسترده اکسل کنند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه