با روبات نظافتچی مجهز به هوش مصنوعی آشنا شوید
همراه ما باشید

با روبات نظافتچی مجهز به هوش مصنوعی آشنا شوید

با روبات نظافتچی مجهز به هوش مصنوعی آشنا شوید

آی‌سی‌تی‌نیوز - روبات پاک کننده و نظافتچی جدید آی روبوت با امکاناتی متفاوت نسبت به نسخه قبلی رونمایی شد. این روبات جدید دارای هوش مصنوعی قدرتمندی است که می تواند تمامی زوایا را نظافت کند.

روبات پاک کننده و نظافتچی جدید آی روبوت با امکاناتی متفاوت نسبت به نسخه قبلی رونمایی شد. این روبات جدید دارای هوش مصنوعی قدرتمندی است که می تواند تمامی زوایا را نظافت کند.

آی روبوت یک روبات تمیز کننده جدید را رونمایی کرده است که نسبت به نسخه پیشین از قابلیت نظافت بالاتری برخوردار است.

این نسخه جدید "Roomba s9 +" نام دارد  و  در نظافت گوشه های اتاق بسیار قوی تر از نسخه های پیشین عمل می کند. افزون بر این ها، به لطف برس های بزرگ و طراحی مناسب هرنوع گرد و خاکی را از گوشه و کنار خانه جمع آوری می کند. بر اساس ادعای شرکت سازنده، Roomba s9 + تا چهل برابر متر مکعب بیشتر از مدل قبلی خاصیت پاک کنندگی دارد و فیلترهای این محصول قادرند تمامی گرد و غبارهای آلرژیک را از بین ببرند.

به جز این موارد روبات نظافتچی جدید شرکت آی روبوت شباهت های زیادی با نسخه سال گذشته دارد. برای مثال این روبات نیز مثل ربات قبلی قادر است از خانه شما نقشه تهیه کند و با کمک نقشه خانه را نظافت کند یعن زوایای کثیف خانه را بر اساس نقشه شناسایی و تمیز کند.

این محصول از سیستم جهت یابی دقیق بهره مند است و می توانید برای سطوح خشک یا تر  از این محصول استفاده کنید. این محصول با قیمت 999 دلار به فروش می رسد و در نسخه پایه و بدون تجهیزات جانبی با قیمت 349 دلار آماده فروش است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه