خط تولید آیفون به هند انتقال یافت
همراه ما باشید

خط تولید آیفون به هند انتقال یافت

خط تولید آیفون به هند انتقال یافت

آی‌سی‌تی‌نیوز - در ایالات متحده، فروشندگانی مانند اپل، سامسونگ، ال جی و لنوو بازار تلفن همراه را در دست دارند و حدود 90 درصد از بازار محلی در دست این تولید کنندگان است.

به گزارش اسپوتنیک، در ایالات متحده، فروشندگانی مانند اپل، سامسونگ، ال جی و لنوو بازار تلفن همراه را در دست دارند و حدود 90 درصد از بازار محلی در دست این تولید کنندگان است. سامسونگ و ال جی ظرفیت تولید محصولات خود را در خارج از چین دارند در مقابل، اپل و لنوو به گروگان هایی در جنگ تجاری آمریکا تبدیل خواهند شد.

اپل، که 40 درصد از بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده را تشکیل می دهد، تلفن های همراه خود را در چین تولید می کند. علاوه بر این، شرکت ویسترون یکی از شرکای اپل، خط تولید آیفون در هند راه انداز کرده است، اما در این خط تنها مدل های قدیمی تر و در حجم های نسبتا کوچک تولید می شود.

طبق گفته دی جی تایمز، اپل قصد دارد خط تولید خود را از چین به هند منتقل کند، اما این کار به زمان نیاز دارد و نمی تواند نیاز بازار به آیفون های جدید سال 2019 را نیز برآورده کند. این باعث افزایش قیمت گوشی های هوشمند اپل خواهد شد، که به نوبه خود دست سامسونگ و ال جی باز خواهد شد تا سهمی از بازار را از آن خود کنند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه