بررسی شرایط ورود به چهارمین انقلاب صنعتی
همراه ما باشید

در وزارت ارتباطات انجام گرفت:

بررسی شرایط ورود به چهارمین انقلاب صنعتی

بررسی شرایط ورود به چهارمین انقلاب صنعتی

آی‌سی‌تی‌نیوز - موضوع آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم، ارزیابی و گام‌هایی برای تولیدکنندگان در نشست علمی دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد.

موضوع آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم، ارزیابی و گام‌هایی برای تولیدکنندگان در نشست علمی دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد.

 به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشست علمی دانش‌آموختگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سازمان بهره‌وری آسیایی با حضور مدیران، کارشناسان و متخصصان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و بخش خصوصی با موضوع جنبه‌های مختلف انقلاب صنعتی چهارم برگزار شد.

در این نشست، سید مهدی حاتمیان، مدیرکل دفتر مدیریت استراتژیک و کسب و کارهای نوین با ارائه مقاله «آمادگی برای انقلاب صنعتی چهارم، ارزیابی و گام‌هایی برای تولیدکنندگان» به ارتباط پیوسته و بایسته بین digitizing، digitalizing و انقلاب صنعتی چهارم پرداخت.

در این نشست، مدیرکل دفتر مدیریت استراتژیک و کسب و کارهای نوین، تجربیات و آموخته‌های خود از دوره آموزشی سازمان بهره‌وری آسیایی تایوان در سال ۲۰۱۸ را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشت.

در بخش دیگری از این نشست پرسش و پاسخ‌هایی در مورد چگونگی ارزیابی شرایط موجود در بخش دولتی و خصوصی و همچنین نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ورود به عرصه انقلاب صنعتی چهارم در ایران، توسط حاضران مطرح و در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه