روش آپلود ویدئوهای بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام
همراه ما باشید

روش آپلود ویدئوهای بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام

روش آپلود ویدئوهای بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام

آی‌سی‌تی‌نیوز - به نقل از ایران، در به‌روزرسانی‌های جدید اینستاگرام قابلیتی با نام «مولتی فوتو» در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که به کمک آن می‌توانید چند عکس یا چند تصویر ویدئویی که طول هر کدام از آنها حداکثر یک دقیقه است را در کنار یکدیگر منتشر کنید. برای این کار باید ویدئوهای مورد نظر خود را به کلیپ‌های یک دقیقه‌ای تبدیل کنید تا به‌عنوان مثال یک ویدئوی 4 دقیقه‌ای در چهار بخش مجزا پشت سرهم منتشر شود.

به نقل از ایران، در به‌روزرسانی‌های جدید اینستاگرام قابلیتی با نام «مولتی فوتو» در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که به کمک آن می‌توانید چند عکس یا چند تصویر ویدئویی که طول هر کدام از آنها حداکثر یک دقیقه است را در کنار یکدیگر منتشر کنید. برای این کار باید ویدئوهای مورد نظر خود را به کلیپ‌های یک دقیقه‌ای تبدیل کنید تا به‌عنوان مثال یک ویدئوی 4 دقیقه‌ای در چهار بخش مجزا پشت سرهم منتشر شود.

البته توجه داشته باشید که برای برش ویدئوها و تبدیل آنها به فایل‌های یک دقیقه‌ای نیاز به اپلیکیشن مجزا نخواهید داشت و درعوض می‌توانید از ابزار TRIM اینستاگرام استفاده کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد براحتی یک فایل ویدئویی را برش بزنید و آن را برای انتشار عمومی روی صفحه اختصاصی خود آماده کنید.

روش دیگری که اینستاگرام در نسخه‌های اخیر خود در اختیار کاربران قرار داده است IGTV نام دارد که یک سرویس مجزا در این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تصویر ویدئویی مورد نظر خود را که طول بیشتر از یک دقیقه دارد بدون برش دادن، به‌صورت یکپارچه منتشر کنید. البته زمانی که ویدئوها از این طریق منتشر می‌شوند تنها یک دقیقه اول آن برای مخاطبان به نمایش درمی‌آید و سپس در قسمت پایانی تصویر ویدئویی یک کلید ویژه برای کاربر ظاهر می‌شود تا با کلیک کردن روی آن ادامه تصویر ویدئویی را در یک صفحه مجزا مشاهده کند.

روش کاربردی دیگر در این زمینه، انتشار تصاویر ویدئویی زنده و مستقیم است که اینستاگرام به کاربران خود امکان می‌دهد این ویدئوها را با طول بیشتر از یک دقیقه منتشر کنند که البته این ویدئوها در بخش «استوری» به اشتراک گذاشته می‌شوند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه