حضور 60 دستگاه دولتی در نمایشگاه الکامپ امسال
همراه ما باشید

حضور 60 دستگاه دولتی در نمایشگاه الکامپ امسال

حضور 60 دستگاه دولتی در نمایشگاه الکامپ امسال

آی‌سی‌تی‌نیوز - سالن دولت الکترونیک در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران با حضور بیش از ۶۰ دستگاه اجرایی برپا می شود.

سالن دولت الکترونیک در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران با حضور بیش از ۶۰ دستگاه اجرایی برپا می شود.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (ایران الکامپ ۲۰۱۹)، از ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس نخستین جلسه هماهنگی برای برپایی سالن دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ امسال، از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور ۶۰ نفر از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

در این نشست که با حضور رضا باقری اصل عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد، دستگاه‌های اجرایی مختلف برای حضور پررنگ در نمایشگاه الکامپ سال جاری اعلام آمادگی کردند و برنامه‌های خود را ارائه دادند.

همچنین خدمات مختلف قابل‌ارائه از سوی هر یک از دستگاه‌ها در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد ارائه خدمات آنلاین به مراجعان، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی شود.

در همین حال با توجه به شرایط ویژه حاکم بر نظام بودجه‌ای کشور، مقرر شد حضور دستگاه‌های اجرایی در نمایشگاه الکامپ ۲۵ با حداکثر صرفه‌جویی و حذف هزینه‌های غیرضروری صورت گیرد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه