هفته‌های خرید اینترنتی از کرمان آغاز می‌شود
همراه ما باشید

هفته‌های خرید اینترنتی از کرمان آغاز می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی اعلام کرد که رویداد «هفته‌های اینترنتی» با هدف حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین، هفته دیگر از استان کرمان آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در راستای حمایت از کسب‌ وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب‌وکارها و اصناف در استان‌ها و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از ابتدای اسفند ماه طرح «هفته‌های خرید اینترنتی»  را در کشور آغاز کند.

هفته‌های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که درنظر دارد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای تمام مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی و کسب‌وکارهای استانی است تا در یک هم‌افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر عرضه کنند.

بر اساس اعلام اتحادیه کسب و کارهای مجازی هفته‌های خرید اینترنتی از تاریخ ۲ اسفند الی ۸ اسفند ماه در کرمان آغاز می‌شود.

کسب و کارهایی که عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی هستند، می توانند در صورت تمایل و علاقه‌مندی در این رویداد شرکت کرده و خدمات خود را اعم از کالا یا هر محصول دیگری در معرض فروش قرار دهند.  

کسب و کارها و پلتفرم‌های آنلاینی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند باید تسهیلات ویژه و تخفیف مناسب در اختیار کاربران استان خود قرار دهند. اتحادیه کسب  وکار های مجازی در نظر دارد این رویداد را در ۳۱ استان برگزار کند و طبق پیشبینی این طرح تا آبان ماه سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.  

در همین راستا این طرح به‌دنبال این است تا به اصناف آفلاین و فیزیکی کمک کرده تا آنها نیز بتوانند از روند فروش عقب نمانده و با پیوستن به پلتفرم‌های فروشگاه‌های آنلاین اجناس خود را به‌صورت اینترنتی به فروش برسانند. از این‌رو  پلتفرم‌های آنلاین نیز دعوت کردیم تا با کاهش دستمزد و ارائه تخفیف زمینه حضور فروشگاه‌های آفلاین را در پلتفرم‌های آنلاین فراهم کنند تا بتوانند اجناس خود را در این رویداد در استان‌ها با تخفیف به مردم ارائه دهند.  

کسب ‌وکارها برای شرکت در این رویداد به پنل خود در وب سایت اتحادیه کسب  وکارهای مجازی مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.  

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه