«وال» سامسونگ بهترین نمایشگر سال شد
همراه ما باشید

«وال» سامسونگ بهترین نمایشگر سال شد

«وال» سامسونگ بهترین نمایشگر سال شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - سئوگ-جی کیم، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «خیلی خوشحالیم که چنین جایزه مهمی را دریافت کردیم. ما به پیشرفت‌های فنی و نوآوری که در نمایشگرهای وال وجود دارد افتخار می‌کنیم و معتقدیم این محصول توانسته است کل صنعت را یک قدم به جلو ببرد».

سئوگ-جی کیم، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «خیلی خوشحالیم که چنین جایزه مهمی را دریافت کردیم. ما به پیشرفت‌های فنی و نوآوری که در نمایشگرهای وال وجود دارد افتخار می‌کنیم و معتقدیم این محصول توانسته است کل صنعت را یک قدم به جلو ببرد».

وال سامسونگ یک نمایشگر عظیم است که در آن از فناوری میکرو ال‌ای‌دی (MicroLED) استفاده شده است. این فناوری که جدیدترین فناوری حوزه نمایش در دهه حاضر محسوب می‌شود، قابلیت‌های بسیار مهمی در حوزه کیفیت رنگ داشته و می‌تواند رنگ‌های بسیار شفاف و در عین حال طبیعی را تولید کرده و تجربه دیداری کاربر را در مقایسه با نمایشگرهای سنتی تا حد بسیار زیادی ارتقا می‌دهد.

صفحه باریک و بدون حاشیه وال با طراحی ماژولار این امکان را فراهم کرده تا بتوانید آن را متناسب با فضا و دکور مورد علاقه‌تان تغییر داده و از هر زاویه‌ای یک نمای بسیار زیبا و لوکس را در اتاق نشیمن خودتان یا حتی محیط کسب‌وکارتان به دست آورید.

جایزه برترین نمایشگر سال (DIA) از طرف جامعه نمایشگرهای اطلاعاتی اهدا شده و در آن معیارهایی مانند نوآوری در کل محصول، اجزای مربوطه و کاربردهایی با بیشترین احتمال ایجاد تحول در آینده صنعت نمایشگر، مدنظر قرار می‌گیرد. این جوایز هر ساله در سه گروه «نمایشگر سال»، «برترین کاربرد نمایشگر سال» و «برترین اجزای نمایشگر سال» اهدا می‌شود.

وی چن، مدیر کمیته جوایز می‌گوید «بسیار خوشحالیم که جایزه برترین نمایشگر سال را برای نمایشگر ماژولار میکرو ال‌ای‌دی به محصول وال سامسونگ اهدا کردیم. جایزه برترین نمایشگر سال مهم‌ترین جایزه در این مجموعه جوایز است که با هدف شناخت بهترین محصولات نمایشگر و کاربردهای آنها در سال گذشته میلادی اهدا می‌شود. ما هم از تعهد دائمی سامسونگ به نوآوری و کمک به مسیر آینده صنعت نمایشگر، خوشحالیم».

جایزه برترین نمایشگر سال 2019 روز چهارشنبه 18 اردیبهشت به استفن چوی، رییس بخش آمریکای شمالی نمایشگرهای سامسونگ اهدا شد. اهدای این جوایز بخشی از نمایشگاه بین المللی سالانه SID در کالیفرنیا بود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه