مردم روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نکنند
همراه ما باشید

مردم روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نکنند

مردم روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نکنند

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: در حوزه رمز ارز‌هایی که تولید آن در داخل نیست به هیچ وجه مشخص نیست که طرف تسویه و شرایط تسویه آن به چه شکل است، به همین دلیل این اقدام، اقدام پر ریسکی است.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به سرمایه‌گذاری برخی‌ها در حوزه رمزارزهای موسوم به «بیت‌کوین»، گفت: تاکید ما این است که مردم درحوزه رمز ارز‌هایی که تولید آن در داخل کشور انجام نشده ورود پیدا نکنند.
وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بیت کوین مخاطراتی دارد، اظهار داشت: ریسک ناشی درباره سرمایه‌گذاری در بیت کوین بسیار بالاست.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: در حوزه رمز ارز‌هایی که تولید آن در داخل نیست به هیچ وجه مشخص نیست که طرف تسویه و شرایط تسویه آن به چه شکل است، به همین دلیل این اقدام، اقدام پر ریسکی است.

پورابراهیمی اظهارداشت: با این حال مجلس و کمیسیون اقتصادی به مبحث تسهیل در فرآیند تولید رمز ارز‌ها در داخل کشور با نظارت بانک مرکزی و نظارت وزارت صمت ورود کرده است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: بحث تسهیل در فرآیند رمز ارزها به زودی در چارچوب ضوابط قانونی و در قالب گزارش کمیسیون اقتصادی، عملیاتی خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه