استقرار استارتاپ‌های شهری در برج فناوری امیرکبیر
همراه ما باشید

استقرار استارتاپ‌های شهری در برج فناوری امیرکبیر

آی‌سی‌تی‌نیوز - شهردار ناحیه یک منطقه 6 تهران گفت: استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر مستقر می‌شوند.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، احسان یلوه، شهردار ناحیه یک منطقه 6 تهران درباره انعقاد تفاهم‌نامه شهرداری با دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهارداشت: بر اساس این تفاهم‌نامه، استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری شماره ۲ دانشگاه امیرکبیر مستقر می‌شوند.

وی افزود: برج فناوری شماره ۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ۸ طبقه در حال بازسازی است که قرار است ۲ طبقه از آن به مدت سه سال در اختیار شهرداری جهت استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری قرار گیرد. 

یلوه، این تفاهم بین شهرداری و دانشگاه امیرکبیر را ناشی از خدمات شهرداری منطقه ۶ به دانشگاه امیرکبیر دانست و گفت: شهردار منطقه دستور داده که همانند کمک‌رسانی ویژه‌ای که به مجموعه‌های فرهنگی، درمانی و بیمارستانی داریم، همین نگاه ویژه را نسبت به مجموعه‌های آموزشی و دانشگاهی نیز داشته باشیم.

وی گفت: در این راستا، شهرداری در زمینه مباحث ایمنی، سلامت، فضای سبز، شهرسازی، فرهنگی و ترافیکی به دانشگاه امیرکبیر و دبیرستان البرز که در جوار این دانشگاه قرار دارد، خدماتی را ارائه داده و کمک حال‌شان بوده‌ایم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه