اختصاص تسهیلات سربازی ویژه دانش بنیان ها
همراه ما باشید

اختصاص تسهیلات سربازی ویژه دانش بنیان ها

اختصاص تسهیلات سربازی ویژه دانش بنیان ها

آی‌سی‌تی‌نیوز - افراد فعال در شرکت های دانش بنیان و یا فناور می توانند برای گذراندن تخصصی دوره ی سربازی خود از طریق تسهیلات سربازی شرکت های دانش بنیان اقدام کنند.

افراد فعال در شرکت های دانش بنیان و یا فناور می توانند برای گذراندن تخصصی دوره ی سربازی خود از طریق تسهیلات سربازی شرکت های دانش بنیان اقدام کنند.

این تسهیلات امکانی را فراهم می کند تا افراد به عنوان نیروی امریه در شرکت ها فعال شوند و یا برای صنایع دفاعی کشوری، پروژه ی تحقیقاتی مشخصی انجام دهند.

شرایط استفاده از تسهیلات

اعضای کلیدی و بنیان گذاران شرکت های دانش بنیان یا فناور و کسانی که به صورت تمام وقت در شرکت دانش بنیان فعالیت دارند و با توجه به سمت و مدت فعالیت خود در شرکت بتوانند حداقل امتیازهای لازم را کسب کنند و پس از کسب امتیاز لازم برای انجام پروژه جایگزین خدمت به مرکز نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شوند و با انجام پروژه ای حداقل 14 ماهه برای صنایع دفاعی و کشوری و حضور در دوره آموزشی ویژه نخبگان به سربازی خود خاتمه دهند. اما در صورت تمایل به گذراندن خدمت به عنوان نیروی امریه در شرکت دانش بنیان نیاز به سپری 24 ماه است که دو ماه دوره ی آموزشی عادی است و مابقی آن به عنوان نیروی تمام وقت به شرکت معرفی می شود تا حول موضوعی مشخص فعالیت کند.

مدرک تحصیلی مورد نیاز

حداقل مدرک لازم برای دریافت پروژه ی جایگزین خدمت یا امریه، داشتن مدرک تحصیلی “کارشناسی” است ؛ داشتن حداقل سه ماه سابقه بیمه  نیز الزامی می باشد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه