علت افزایش کرایه تاکسی‌های اینترنتی در وسط راه
همراه ما باشید

علت افزایش کرایه تاکسی‌های اینترنتی در وسط راه

آی‌سی‌تی‌نیوز - برخی مسافران تاکسی‌های اینترنتی از اینکه گاهی کرایه در هنگام سفر افزایش می‌یابد گلایه دارند و از دلیل آن اغلب بی‌اطلاع هستند.

به گزارش تجارت نیوز برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی از این که گاه کرایه تاکسی‌های اینترنتی در میانه سفر افزایش می‌یابد، گلایه کرده‌اند.

برای مثال در روزها اخیر کاربری در توئیتر نوشته است که کرایه ۴۷ هزار تومانی تپسی را به صورت اعتباری پرداخت کرده اما هنگام رسیدن به مقصد، راننده از او خواسته است که ۵۱ هزار و ۵۰۰ تومان را به صورت نقدی بپردازد.

این کاربر در ادامه توضیح داده است،پولی را که پرداخت کرده، به حساب اعتبار او در تپسی رفته؛ به همین دلیل ناچار شده است که مبلع بالاتر را برای راننده، کارت‌ به کارت کند.

صفحه رسمی تپسی در توئیتر با دریافت کد سفر و بررسی ماجرا، توضیح داده است که راننده، اتمام سفر را در مکانی غیر از نقطه‌ای که کاربر به عنوان مقصد ثبت کرده بوده،اعلام کرده است؛ در این شرایط هزینه سفر به صورت سیستمی، مجدد محاسبه و در گزارش سفر ثبت می‌شود.

این توضیح می‌افزاید، زدن گزینه اتمام سفر، زودتر یا دیرتر از رسیدن به مقصد، تخلف محسوب می‌شود و این موضوع به اطلاع سفیران رسیده است. تپسی همچنین وعده داده است که تفاوت مبلغ را به اعتبار کاربر اضافه می‌کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه