پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد
همراه ما باشید

پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - پارلر در جلسه دادرسی از قاضی دادگاه خواست آمازون را وادار به احیای سرویس هایش کند و ادعا کرد به غیر از اشاره رسانه ها شواهدی از نقش آن در تهییج خشونت ها وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی پارلر از قاضی یک دادگاه خواسته به آمازون دستور دهد سرویس برای این شرکت دوباره احیا شود. این شبکه اجتماعی ادعا می‌کند آمازون هیچ شواهدی در دست ندارد که از پارلر برای تهییج خشونت در پایتخت آمریکا استفاده شده است.

این شکایت در واکنش به اقدام آمازون برای حذف پارلر از سرورهای سرویس وب خود است. آمازون به دلیل استفاده از پارلر برای برنامه ریزی حمله به کنگره، سرویس رسانی برای آن را قطع کرد. قبل از آمازون نیز اپل و گوگل نیز پارلر را از اپ استور خود حذف کردند. در همین راستا پارلر نیز از آمازون شکایت کرد.

دیوید گروس بک وکیل این شبکه اجتماعی در جلسه دادرسی دادگاه فدرال در شهر سیاتل ادعا کرد در صورتیکه پارلر تعطیل شود با خسارت جبران ناپذیری روبرو می‌شود و حفظ آن به صلاح عموم مردم است.

او همچنین نقش پارلر در حمله حامیان ترامپ به کنگره آمریکا را کاهش داد. گروس بک در این باره گفت: صدای میلیون‌ها شهروند قانون مدار آمریکایی خاموش شده است. به غیر از آنچه رسانه‌ها اشاره کرده‌اند هیچ شواهدی وجود ندارد که پارلر در تهییج خشونت دخیل بوده است.

این درحالی است که پارلر بیش از ۱۲ میلیون کاربر دارد و بسیاری از حامیان ترامپ در این شبکه اجتماعی حساب کاربری دارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه